У Полтаві нагородили кращих працівників сільського господарства

Опубліковано: 18.11.2019 08:45

Щороку у третю неділю листопада в Україні відзначають День працівників сільського господарства. Напередодні свята, 13 листопада в Полтавському міському Будинку культури відбувся урочистий захід з нагоди вшанування працівників цієї галузі.
На захід були запрошені та прибули представники обласної та міської влади, делегації з різних районів області, керівники агропідприємств, організатори сільськогосподарського виробництва та заслужені працівники сільського господарства. Новосанжарщину представляли голова районної ради Геннадій Супрун,  заступник голови райдержадміністрації Рита Верба, начальник відділу агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів районної державної адміністрації Василь Михайлик
Усіх тих, хто займається розвитком аграрного сектору нашої області привітав заступник голови облдержадміністрації Роман Товстий, директор Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Сергій Фролов та секретар міської ради Олександр Шамота.
На святі нагородили кращих працівників сільськогосподарської галузі Полтавської області. Зокрема, за значний особистий внесок у забезпечення розвитку агропромислового комплексу області, багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди Дня працівників сільського господарства Почесною грамотою облдержадміністрації було нагороджено голову селянського (фермерського) господарства «Довіра» Володимира Тараненка.
Також у виставковій залі міського будинку культури працювала виставка «Агропром-Полтава 2019». На ній була представлена сільськогосподарська техніка, запчастини, устаткування і технології для переробки, транспортування, зберігання й упаковки сільгосппродукції, зоотехнічне обладнання, насіння, саджанці тощо.