Офіційний сайт Новосанжарської районної ради  |   39300, смт. Нові Санжари, вул. Центральна, 23   |   тел. 3-25-30, тел/факс 3-14-09
E-mail:
Прийом громадян    |    Вакансії    |    Новини    |    Фотогалереї    |    Контакти


Ми в соціальних мережах:


Новини «Інклюзивно-ресурсного центру»

Опубліковано: 07.11.2019 14:19
 
В сучасному суспільстві завжди привертають до себе сміливі і неординарні люди, так як бути «не таким, як усі» і мати право «бути почутим» потребує сміливості.
Саме про таких дітей Новосанжарщини хочеться розповісти, і про те, як вони вчаться реалізовувати свої таланти засобами мистецтва.
Ще на початку літа цього року «Інклюзивно-ресурсний центр» Новосанжарської районної ради Полтавської області взяв участь у конкурсі програми «Інклюзивне мистецтво» та здобув перемогу. За сприянням Українського культурного Фонду з серпня по жовтень 2019 року на базі місцевого ІРЦ працює «Творча студія для дітей з особливими освітніми потребами». Девізом даної студії є: «В особливих дітей – особливі таланти» і це вже доведено на практиці…
За період існування студії створено виставкову експозицію з 70 картин, причому картини створювалися різними фарбами (акварельними, грушевими, акриловими, масляними, пастельними) та різними способами.
До реалізації творчого проєкту було залучено 20 дітей.
Але основою позитивного характеристикою процесу уроків по живопису стає професійний супровід фахівцями центру – практичними психологами та реабілітологом, і як результат – звичайні уроки перетворилися у міні-сеанси по арт-терапії. Діти не тільки засвоюють ази по живопису та графіці, а й емоційно розвантажуються, соціалізуються в колективі однодумців.
Цікаво спостерігати за дітлахами в процесі їхньої діяльності, як вони обирають сюжет, підбирають фарби, а потім, спочатку несміливо і повільно наносять перші штрихи. Вже через кілька занять рухи стають впевненіше, поєднання фарб сміливіше, а дитячі очі сяють радісно за досягнуті результати.
І саме тоді стає зрозумілим сенс нашої роботи, ми радіємо разом з нашими вихованцями і цінимо кожну мить життя, бо саме цей момент може відобразитись в наступній дитячій роботі, доводячи нам дорослим, що особлива дитина – це особливе сприйняття світу, це особливий талант і величезна сміливість заявити всьому світові про свою неповторність…
Відео:
Фотогалерея:
Автор: Адміністратор
© 2011-2019
Офіційний веб-сайт Новосанжарської районної ради
Телефон: +38(05344) 3-25-30, Телефон/факс: +38(05344) 3-14-09
Розробка і підтримка — Полтава-Інформ
При використанні матеріалів сайту активне гіперпосилання на автора є обов’язкове