Відбулася 10 ювілейна звітно-виборча конференція районної організації ветеранів Новосанжарського району

Опубліковано: 01.11.2019 14:43

30 жовтня відбулася 10 ювілейна звітно-виборча конференція районної організації ветеранів Новосанжарського району. На звітно-виборчу  конференцію від кожної територіальної громади району було обрано та направлено делегатів, які взяли участь у розгляді запропонованого порядку денного. Серед 86 делегатів - учасники бойових дій другої світової війни, в'язень трьох фашистських концтаборів, ветерани праці, війни та активісти ветеранського руху. Також були присутні запрошені голова районної ради Геннадій Супрун, представники органів влади, відділів та структурних підрозділів районної ради та адміністрації. Відкрили конференцію та привітали делегатів колектив ветеранів "Суботні зустрічі".
           У ході конференції делегати заслухали звіти голови районної ради ветеранів та ревізійної комісії за звітний період; обрали новий склад ради ветеранів; ревізійної комісії та делегатів до обласної конференції. Значну увагу приділили й наболілим питанням сьогодення, які хвилюють жителів району: тарифи, пенсії, заробітні плати, ціни на продукти та медикаменти.
           По кожному заслуханому та обговореному питанні конференції було прийнято відповідне рішення. Зокрема, одноголосно делегати конференції переобрали діючого голову районної ради ветеранів України  Володимира Сального на новий термін.
           Делегатами на звітно-виборчу конференцію Полтавської обласної організації ветеранів України обрано голову районної організації ветеранів Володимира Сального та його першого заступника Анатолія Цепкала.