Яскрава перемога новосанжарців

Опубліковано: 22.10.2019 16:29

Нещодавно у Руденківці на міні-футбольному майданчику зі штучним покриттям відбувся чемпіонат Дитячо-юнацької футбольної ліги Новосанжарського району серед юнаків 2004 року народження та молодших сезону 2019 року .
У цьогорічному чемпіонаті за титул переможця вели боротьбу одразу 5 команд району, які за результатами жеребкування було поділено на дві підгрупи.
За підсумками змагань переможцем турніру стала команда Новосанжарської ЗОШ, яка у фіналі виявилася сильнішою за малокобелячківських футболістів. Новосанжарці були нагороджені футбольним кубком та дипломом І ступеня. А от володар третього місця у змаганнях визначився лише в серії післяматчевих пенальті, де юні хлопці з Руденківки після нічиєї 1:1 в основний час перемогли своїх колег з Кустолового.
Що стосується драбинівських юнаків, то їм цього разу не пощастило поборотися за призові місця. У підсумку хлопці стали п’ятими, поступившись футболістам з Нових Санжар (1:4) та Кустолового (0:2).
Загалом на турнірі зіграли 6 матчів і в більшості з них перевага однієї команд над іншою в рахунку була мінімальною, що свідчить про рівність колективів і їх безкомпромісність.
Відзначили організатори турніру пам’ятними призами та грамотами і кращих гравців чемпіонату Дитячо-юнацької футбольної ліги Новосанжарського району сезону 2019 року. Ними стали у номінації «Кращий воротар» - Євгеній Переславцев (Малий Кобелячок), «Кращий захисник» - Дмитро Зайцев (Руденківка) та «Кращий нападаючий» - Максим Вільховий (Нові Санжари).