Відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради

Опубліковано: 23.10.2019 10:06

23 жовтня відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради з питань бюджету, підприємництва та управління майном і з питань освіти, культури, охорони здоров'я, соціального захисту населення, молодіжної політики, спорту, туризму, сім’ї та дитинства. У засіданні, яке вела голова бюджетної комісії Галина Курило, взяли участь голова районної ради Геннадій Супрун, виконувач обов’язків голови райдержадміністрації Наталія Постольник, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.
Спочатку депутати розглянули комісійне питання щодо стану виконання в 2019 році заходів Програми з питань захисту прав дітей у  районі.
У ході засідання було розглянуто 20 питань, що заплановані для внесення на розгляд тридцять сьомої чергової сесії районної ради.
Серед них питання внесення змін до районних (цільових) Програм соціального захисту осіб з особливими потребами, ветеранів війни, учасників антитерористичної операції; підтримки Комунальнального некомерційного підприємства «Новосанжарська центральна районна лікарня»; забезпечення виконання районною державною адміністрацією делегованих районною радою повноважень на 2019 рік.
Депутати розглянули та підтримали внесення змін до змін до переліку об’єктів для фінансування із цільового фонду соціального розвитку та районного бюджету на поточний рік.
Проєктом рішення пропонується затвердити звіт про виконання головного кошторису району за 9 місяців поточного року.
Наступне питання стосувалося ходу виконання районної Програми оздоровлення і відпочинку дітей та підсумків проведення оздоровчої кампанії вихованців та школярів у поточному році.
У зв’язку зі зміною власника комунального закладу Новосанжарський будинок дитячої та юнацької творчості пропонується перерахувати кошти з рахунків спеціального фонду відділу освіти районної державної адміністрації на рахунок загального фонду районного бюджету.
Рекомендовано взяти до відома інформацію начальника відділу освіти Олександра Кульчинського про роботу підпорядкованого закладу по виконанню в поточному році Програми розвитку освітньої галузі району, впровадження програми «Нова українська школа» та забезпечення якісної дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти в районі; інформацію щодо стану підготовки закладів освіти, культури, охорони здоров'я спільної власності територіальних громад району до роботи в опалювальний період та інформацію про хід виконання районної Програми фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства «Новосанжарська центральна районна» на 2019 рік. У ході бурхливого обговорення даного питання голова селищної ради Інна Коба запропонувала додатково розглянути та обговорити дане питання разом з іншими головами ОТГ на наступному тижні.
Враховуючи висновки галузевих постійних комісій районної ради пропонується затвердити акти приймання-передачі майна закладів культури, переданих із спільної власності територіальних громад сіл, селища району у комунальну власність Новосанжарської селищної ради; акти приймання-передачі матеріальних цінностей стоматологічного кабінету амбулаторії загальної практики сімейної медицини села Руденківка із спільної власності територіальних громад сіл, селища у комунальну власність Руденківської сільської ради
Проєктами рішень пропонується створити Комунальний заклад «Культурно-мистецький центр»;внести зміни до Статуту, структури та штатної чисельності посад централізованої бібліотечної системи.