Відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради

Опубліковано: 22.10.2019 09:50

21 жовтня відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради з питань регламенту, депутатської діяльності і етики, законності і правопорядку та інформаційної сфери і з питань аграрної політики, земельних відносин, екології, будівництва, інвестицій, транспорту та зв’язку. У засіданні, яке вів голова регламентної комісії Віктор Тищенко, взяли участь голова районної ради Геннадій Супрун, виконувач обов’язків голови райдержадміністрації Наталія Постольник, заступник голови райдержадміністрації Рита Верба, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.
У ході засідання було розглянуто 9 питань, що заплановані для внесення на розгляд тридцять сьомої чергової сесії районної ради. Серед них питання внесення змін до районної цільової Програми забезпечення виконання райдержадміністрацією повноважень, делегованих районною радою, у поточному році; рішення районної ради від 20 вересня 2019 року «Про затвердження переліку об’єктів для фінансування із цільового фонду соціального розвитку».
Депутати розглянули та підтримали внесення змін до районного бюджету на поточний рік.
Проектом рішення пропонується затвердити звіт про виконання головного кошторису району за дев’ять місяців  поточного року. Наступне питання стосувалося ходу виконання в 2019 році районної Програми мобілізаційної підготовки району та забезпечення виконання військового обов’язку та стану військово-патріотичного виховання і підготовки молоді до служби у Збройних Силах України.
Рекомендовано взяти до відома інформацію завідувача комунальної установи «Об’єднаний трудовий архів селищної, сільських рад Новосанжарського району Новосанжарської районної ради» Оксани Остаповець про стан виконання заходів Програми розвитку архівної справи у районі.
Пропонується затвердити Проєкт землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно-територіальної одиниці смт Нові Санжари на території селищної ради.
На спільному засіданні комісії також розглянуто звернення до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо продовження мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення та звернення до Президента України щодо можливих наслідків реалізації «формули Штайнмайєра».
На завершення засідання було розглянуто комісійне питання. Начальник відділу економіки та розвитку інфраструктури райдержадміністрації Світлана Забора доповіла про стан впровадження енергоефективних технологій на об’єктах соціальної сфери району та в житловому секторі відповідно до заходів Програми часткового відшкодування кредитів, взятих жителями району і об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (житлово-будівельних кооперативів) на впровадження енергозберігаючих заходів.