Відбулася тридцять сьома позачергова сесія районної ради сьомого скликання

Опубліковано: 23.10.2019 16:15

23 жовтня відбулося пленарне засідання тридцять сьомої сесії районної ради. На сесії були присутні виконувач обов’язків голови райдержадміністрації Наталія Постольник, сільські голови, керівники управлінь, відділів райдержадміністрації, керівники підприємств, установ, організацій та представники засобів масової інформації.
На початку засідання сесії присутні хвилиною мовчання вшанували світлу пам'ять воїнів, що загинули в ході проведення антитерористичної операції на сході України.
За багаторічну плідну працю в органах місцевого самоврядування, вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток територіальної громади, активну громадянську позицію та з нагоди 45-річчя від Дня народження Почесною грамотою районної ради нагороджено Судівського сільського голову Романа Зінича.
Слова вітань та найкращих побажань були адресовані депутатам районної ради Риті Вербі, Миколі Вороньку та Валентину Пащенку, які відсвяткували Дні народження в міжсесійний період.
На пленарному засіданні районної ради було розглянуто 23 питання. Відповідно до рішень сесії внесено зміни до ряду районних (цільових та комплексних) програм, а саме програм соціального захисту осіб з особливими потребами, ветеранів війни, учасників антитерористичної операції; підтримки Комунального некомерційного підприємства «Новосанжарська центральна районна лікарня»;забезпечення виконання районною державною адміністрацією у поточному році делегованих районною радою повноважень.
Внесено зміни до рішення районної ради від 21 грудня 2018 року «Про районний бюджет на 2019 рік».
 Згідно рішень сесії затверджено звіт про виконання головного кошторису  за дев'ять місяців поточного року; внесено зміни до переліку об’єктів для фінансування із цільового фонду соціального розвитку.
У зв’язку зі зміною власника комунального закладу Новосанжарський будинок дитячої та юнацької творчості та враховуючи висновки галузевих постійних комісій районної ради прийнято рішення про перерахунок коштів з рахунків спеціального фонду відділу освіти на рахунок загального фонду районного бюджету.
Затверджено Проєкт землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно-територіальної одиниці смт Нові Санжари на території селищної ради.
Заслухано та взято до відома інформацію про хід виконання в поточному році районної Програми мобілізаційної підготовки району та забезпечення виконання військового обов’язку та стану військово-патріотичного виховання і підготовки молоді до служби у Збройних Силах України; про хід виконання районної Програми оздоровлення і відпочинку дітей та підсумки проведення оздоровчої кампанії вихованців та школярів у поточному році; про стан виконання районної Програми фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства «Новосанжарська центральна районна лікарня» на 2019 рік; про стан виконання в поточному році заходів Програми розвитку архівної справи у районі; інформацію щодо стану підготовки закладів освіти, культури, охорони здоров'я спільної власності територіальних громад району до роботи в опалювальний період.
Про роботу відділу освіти райдержадміністрації по виконанню в 2019 році Програми розвитку освітньої галузі району, впровадження програми «Нова українська школа» та забезпечення якісної дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти в районі доповів начальник відділу освіти Олександр Кульчинський.
Згідно рішень сесії затверджено акти приймання-передачі майна закладів культури, переданих із спільної власності територіальних громад сіл, селища району у комунальну власність селищної ради; акти приймання-передачі матеріальних цінностей стоматологічних кабінетів АЗПСМ с. Полузір’я та с. Руденківка із спільної власності територіальних громад сіл, селища району у комунальну власність Мачухівської та Руденківської сільських рад.
Відповідно до рішення сесії на базі майна спільної власності територіальних громад району створено нову юридичну особу Комунальний заклад «Культурно-мистецький центр». Наступні питання стосувалися внесення змін до Статуту, структури та штатної чисельності посад централізованої бібліотечної системи.
Підтримано текст звернення депутатів районної ради до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо продовження мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення; звернення до Президента України щодо можливих наслідків реалізації «формули Штайнмайєра».

Результати поіменного голосування (архів .rar)