Про скликання тридцять сьомої сесії Новосанжарської районної ради сьомого скликання

Опубліковано: 18.10.2019 15:59
І. Скликати пленарне засідання тридцять сьомої сесії районної ради сьомого скликання 23 жовтня 2019 року о 10-й годині в приміщенні адміністративного будинку районної ради (смт Нові Санжари, вул. Центральна, 23).

II. На розгляд сесії внести питання:

1. Про внесення змін до районної Комплексної програми соціального захисту осіб з особливими потребами, ветеранів війни, учасників антитерористичної операції на 2013-2020 роки.
2. Про внесення змін до районної цільової Програми забезпечення виконання Новосанжарською районною державною адміністрацією у 2019 році делегованих повноважень районною радою.
3. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства «Новосанжарська центральна районна лікарня Новосанжарської районної ради Полтавської області» на 2019 рік.
4. Про внесення змін до рішення Новосанжарської районної ради від 20 вересня 2019 року «Про затвердження переліку об’єктів для фінансування із цільового фонду соціального розвитку».
5. Про внесення змін до рішення Новосанжарської районної ради від 21 грудня 2018 року «Про районний бюджет на 2019 рік».
6. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 9 місяців 2019 року.
7. Про хід виконання в 2019 році районної Програми мобілізаційної підготовки Новосанжарського району та забезпечення виконання військового обов’язку на 2018-2020 роки та стан військово-патріотичного виховання і підготовки молоді до служби у Збройних Силах України.
8. Про хід виконання районної Програми оздоровлення і відпочинку дітей на 2018-2019 роки та підсумки проведення оздоровчої кампанії вихованців та школярів у 2019 році.
9. Про роботу відділу освіти райдержадміністрації по виконанню в 2019 році Програми розвитку освітньої галузі Новосанжарського району на 2017-2021 роки, впровадження програми «Нова українська школа» та забезпечення якісної дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти в районі.
10. Про стан підготовки закладів освіти, культури, охорони здоров'я спільної власності територіальних громад району до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 років.
11. Про хід виконання районної Програми фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства «Новосанжарська центральна районна лікарня Новосанжарської районної ради Полтавської області» на 2019 рік.
12. Про стан виконання заходів Програми розвитку архівної справи у Новосанжарському районі на 2017-2019 роки.
13. Про затвердження актів приймання-передачі майна закладів культури, переданих із спільної власності територіальних громад сіл, селища Новосанжарського району у комунальну власність Новосанжарської селищної ради.
14. Про затвердження актів приймання-передачі матеріальних цінностей стоматологічного кабінету АЗПСМ с. Полузір’я із спільної власності територіальних громад сіл, селища Новосанжарського району у комунальну власність Мачухівської сільської ради.
15. Про затвердження актів приймання-передачі матеріальних цінностей стоматологічного кабінету АЗПСМ с. Руденківка із спільної власності територіальних громад сіл, селища Новосанжарського району у комунальну власність Руденківської сільської ради.
16. Про створення Комунального закладу «Культурно-мистецький центр» Новосанжарської районної ради Полтавської області.
17. Про внесення змін до Статуту Новосанжарської централізованої бібліотечної системи Новосанжарської районної ради Полтавської області та затвердження його в новій редакції.
18. Про внесення змін до структури і штатної чисельності посад Новосанжарської централізованої бібліотечної системи Новосанжарської районної ради Полтавської області та затвердження їх в новій редакції.
19. Про затвердження Проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно-територіальної одиниці смт Нові Санжари на території Новосанжарської селищної ради Новосанжарського району Полтавської області.
20. Про затвердження розпоряджень голови районної ради.
21. Різне.
III. На сесію запросити: в.о. голови та заступника голови райдержадміністрації, депутата обласної ради Красюка В.Ф., селищного, сільських голів, керівників управлінь, відділів райдержадміністрації, керівників підприємств, установ, організацій, які мають відношення до питань, що розглядаються на сесії, представників засобів масової інформації.