Офіційний сайт Новосанжарської районної ради  |   39300, смт. Нові Санжари, вул. Центральна, 23   |   тел. 3-25-30, тел/факс 3-14-09
E-mail:
Прийом громадян    |    Вакансії    |    Новини    |    Фотогалереї    |    Контакти


Ми в соціальних мережах:


Руденківські ветерани підтверджують клас

Опубліковано: 15.10.2019 17:22

На минулих вихідних на міні-футбольному майданчику зі штучним покриттям Новосанжарського навчально-виховного комплексу відбулися районні змагання з міні-футболу серед ветеранів, присвячені вшануванню пам’яті видатного українського футбольного тренера Валерія Васильовича Лобановського. Турнір започатковано за ініціативи голови Новосанжарської районної ради Геннадія Супруна.
За жеребкуванням 5 команд були розподілені на дві групи. У першій підгрупі у захоплюючому поєдинку руденківська «Зоря», поступаючись у першому таймі з рахунком 1:4, все ж здолала опір стовбинодолинського «Колоса» – 8:6. У іншій групі спочатку не виявили сильнішого ФК «Полузір’я» та «Дружба» (Нові Санжари) – 1:1. Потім лелюхівська «Ворона» по черзі перемогла ФК «Полузір’я» (3:0) та новосанжарську «Дружбу (2:0).
У поєдинку за третє місце «Дружба» (Нові Санжари) перемогла стовбинодолинський «Колос» з рахунком 3:2. А переможцем першого розіграшу районного турніру «Кубок пам’яті Валерія Лобановського» стала руденківська «Зоря», яка у фіналі виявилась сильнішою у поєдинку з лелюхівською «Вороною» – 2:0. Футболісти з Руденківки були нагороджені футбольним кубком та дипломом І ступеня.
Кращі гравці за номінаціями були відзначені пам’ятними призами: «Кращий воротар» – Сергій Гордієнко («Ворона» Лелюхівка), «Кращий захисник» – Геннадій Власенко («Зоря» Руденківка), «Кращий нападаючий» – Святослав Коба («Колос» Стовбина Долина).
Фотогалерея:
Автор: Адміністратор
© 2011-2019
Офіційний веб-сайт Новосанжарської районної ради
Телефон: +38(05344) 3-25-30, Телефон/факс: +38(05344) 3-14-09
Розробка і підтримка — Полтава-Інформ
При використанні матеріалів сайту активне гіперпосилання на автора є обов’язкове