Офіційний сайт Новосанжарської районної ради  |   39300, смт. Нові Санжари, вул. Центральна, 23   |   тел. 3-25-30, тел/факс 3-14-09
E-mail:
Прийом громадян    |    Вакансії    |    Новини    |    Фотогалереї    |    Контакти


Ми в соціальних мережах:


Несподівана перемога юних кустолівських футболістів

Опубліковано: 11.10.2019 17:14
 
11 жовтня в Драбинівці на міні-футбольному майданчику зі штучним покриттям відбувся районний турнір з міні-футболу на призи Клубу «Шкіряний м’яч» серед юнаків 2006 року народження та молодших. У змаганнях взяли участь 6 загальноосвітніх шкіл району. За результатами жеребкування до першої групи попереднього етапу змагань потрапили команди Малокобелячківської і Руденківської загальноосвітніх шкіл та Дубинівського навчально-виховного комплексу. До другої – Шедіївської і Кустолівської загальноосвітніх шкіл та Драбинівського навчально-виховного комплексу.
Звання кращої футбольної команди в даній віковій категорії розіграли між собою команди Руденківської та Кустолівської загальноосвітніх шкіл, які за підсумками групових турнірів очолили свої підгрупи. Перемігши суперників у фіналі з мінімальним рахунком 1:0 переможцем турніру стала команда Кустолівської ЗОШ (тренер – Черногрядський Микола Борисович), яка була нагороджена футбольним кубком та дипломом І ступеня. 2-е місце у змаганнях зайняла команда Руденківської ЗОШ (тренер – Подовжній Максим Григорович), яка отримала диплом ІІ ступеня.
У матчі за 3-є місце команда Малокобелячківської загальноосвітньої школи (тренер – Варич Олег Михайлович) впевнено перемогла своїх ровесників із Шедієвого з рахунком 4:0 і отримала диплом ІІІ ступеня.
Кращі гравці за номінаціями були відзначені організаторами турніру пам’ятними призами: «Кращий воротар» – Юрій Пісковий (Малокобелячківська ЗОШ), «Кращий захисник» – Іван Романець (Кустолівська ЗОШ), «Кращий нападаючий» – Роман Варич (Малокобелячківська ЗОШ).
Організатори змагань висловлюють слова щирої вдячності дирекції Драбинівського навчально-виховного комплексу за якісну організацію турніру.
Фотогалерея:
Автор: Адміністратор
© 2011-2019
Офіційний веб-сайт Новосанжарської районної ради
Телефон: +38(05344) 3-25-30, Телефон/факс: +38(05344) 3-14-09
Розробка і підтримка — Полтава-Інформ
При використанні матеріалів сайту активне гіперпосилання на автора є обов’язкове