Відбулося урочисте нагородження переможців районного конкурсу художників та фотохудожників Новосанжарщини

Опубліковано: 10.10.2019 17:38

Настала середина осені, яка, поза сумнівом, порадувала нас не тільки різнобарвним листям, а й особливим осіннім святом – Днем художника.
Почуття прекрасного, потреба у красі живуть в серці кожної людини з найдавніших часів. Митці створюють цю красу і служать їй. Завдяки їхній подвижницькій натхненній праці здійснюється безперервний зв’язок поколінь.
Тож сьогодні, 10 жовтня у Новосанжарській дитячій музичній школінапередодні Дня художника відбулося урочисте нагородження переможців районного конкурсу художників та фотохудожників Новосанжарщини, що проходив у вересні цього року.
Цей конкурс, запроваджений Новосанжарською районною радою, проводиться щорічно в кількох номінаціях: «Живопис», «Графіка», «Фото» та «Юне дарування».
Присутніх привітав голова районної ради Геннадій Супрун та заступник голови районної державної адміністрації Рита Верба.
У ході заходу було оголошено переможців цьогорічного районного конкурсу художників та фотохудожників. Зокрема у номінаціях почесні відзнаки були вручені:

«Живопис»
–  Саріній Анні Вадимівні;

«Графіка»
–  Мухіну Андрію Ігоровичу;

«Фото»
–  Жовтяку Олегу Олексійовичу;

«Юне дарування»
- Зікранець Анні Вікторівні.

За активну участь у щорічному районному конкурсі художників та фотохудожників Новосанжарщини, художню майстерність та з нагоди Дня художника оголошено подякуАндріюМухіну, ЮліїКравченко, СергіюЧернусі, ОлесіВарич, МаріїКімачук, Анастасії Піліпішиній, Дарії Вісич, Анастасії Жовтяк, Вікторії Ляшенко, ЄлізавєтіСіренко та Миколі Олійнику.