Офіційний сайт Новосанжарської районної ради  |   39300, смт. Нові Санжари, вул. Центральна, 23   |   тел. 3-25-30, тел/факс 3-14-09
E-mail:
Прийом громадян    |    Вакансії    |    Новини    |    Фотогалереї    |    Контакти


Ми в соціальних мережах:


Відбулося урочисте нагородження переможців районного конкурсу художників та фотохудожників Новосанжарщини

Опубліковано: 10.10.2019 17:38
 
Настала середина осені, яка, поза сумнівом, порадувала нас не тільки різнобарвним листям, а й особливим осіннім святом – Днем художника.
Почуття прекрасного, потреба у красі живуть в серці кожної людини з найдавніших часів. Митці створюють цю красу і служать їй. Завдяки їхній подвижницькій натхненній праці здійснюється безперервний зв’язок поколінь.
Тож сьогодні, 10 жовтня у Новосанжарській дитячій музичній школінапередодні Дня художника відбулося урочисте нагородження переможців районного конкурсу художників та фотохудожників Новосанжарщини, що проходив у вересні цього року.
Цей конкурс, запроваджений Новосанжарською районною радою, проводиться щорічно в кількох номінаціях: «Живопис», «Графіка», «Фото» та «Юне дарування».
Присутніх привітав голова районної ради Геннадій Супрун та заступник голови районної державної адміністрації Рита Верба. 
У ході заходу було оголошено переможців цьогорічного районного конкурсу художників та фотохудожників. Зокрема у номінаціях почесні відзнаки були вручені:
 
«Живопис»
–  Саріній Анні Вадимівні;
 
«Графіка»
–  Мухіну Андрію Ігоровичу;
 
«Фото»
–  Жовтяку Олегу Олексійовичу;
 
«Юне дарування»
- Зікранець Анні Вікторівні.
 
За активну участь у щорічному районному конкурсі художників та фотохудожників Новосанжарщини, художню майстерність та з нагоди Дня художника оголошено подякуАндріюМухіну, ЮліїКравченко, СергіюЧернусі, ОлесіВарич, МаріїКімачук, Анастасії Піліпішиній, Дарії Вісич, Анастасії Жовтяк, Вікторії Ляшенко, ЄлізавєтіСіренко та Миколі Олійнику.
Фотогалерея:
Автор: Адміністратор
© 2011-2019
Офіційний веб-сайт Новосанжарської районної ради
Телефон: +38(05344) 3-25-30, Телефон/факс: +38(05344) 3-14-09
Розробка і підтримка — Полтава-Інформ
При використанні матеріалів сайту активне гіперпосилання на автора є обов’язкове