Звернення голови районної ради з нагоди Дня визволення Новосанжарщини від фашистських загарбників!

Опубліковано: 23.09.2019 08:36

Шановні новосанжарці! Дорогі наші воїни-визволителі, воїни-переможці, ветерани Другої світової війни!

Прийміть щирі вітання з нагоди 76-річниці визволення району від фашистських  загарбників.
76 років відділяють нас від тих вересневих днів, коли відлунали останні залпи війни у нашому краї.
Давно загоїлися рани, зрівнялися окопи, але людська пам’ять знову і знову повертається до минулого.
Пройшли роки, багатьох із переможців немає серед нас, але пам’ять про їх подвиг живе, нагадує про себе тисячами братських могил, пам’ятників, обелісків, біля яких за народною традицією ми збираємось 9 травня та в День визволення Новосанжарщини.
Низько схиляю голову перед пам’яттю полеглих воїнів і тих, хто помер від ран у повоєнні роки, перед пам’яттю наших земляків, які загинули у фашистських катівнях і навіки покояться в нашій землі.
Вересень 1943 року, який приніс визволення, змученому більш як дворічною окупацією, нашому краю, назавжди вкарбовано в літопис історії Новосанжарщини.
У  цей пам’ятний, світлий і святковий день бажаю кожній родині здоров'я, добробуту, тепла й затишку, непохитної віри у те, що завтрашній день буде світлим, мирним і щасливим.

З повагою,

голова районної ради                                                                                    Геннадій СУПРУН