Відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради з питань бюджету, підприємництва та управління майном і з питань освіти, культури, охорони здоров'я, соціального захисту населення, молодіжн

Опубліковано: 20.09.2019 12:04

20 вересня відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради з питань бюджету, підприємництва та управління майном і з питань освіти, культури, охорони здоров'я, соціального захисту населення, молодіжної політики, спорту, туризму, сім’ї та дитинства. У засіданні, яке вела голова бюджетної комісії Галина Курило, взяли участь голова районної ради Геннадій Супрун, перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Постольник, заступник голови райдержадміністрації Рита Верба, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.
У ході засідання було розглянуто 13 питань, що заплановані для внесення на розгляд тридцять шостої позачергової сесії районної ради.
Серед них питання внесення змін до районних (комплексних та цільових)  Програм соціального захисту осіб з особливими потребами, ветеранів війни, учасників антитерористичної операції; територіальної оборони; мобілізаційної підготовки; розвитку культури; підтримки Комунальнальних некомерційних підприємств «Новосанжарська центральна районна лікарня»  та «Центр первинної медико-санітарної допомоги».
Рекомендовано до затвердження Програму організаційного забезпечення діяльності управління соціального захисту населення райдержадміністрації на поточний рік.
Проєктами рішень пропонується внести зміни до районного бюджету на поточний рік та затвердити перелік об’єктів для фінансування із цільового фонду соціального розвитку.
Також було підтримано проекти рішень щодо внесення змін до фінансових планів Комунальних некомерційних підприємств «Новосанжарська центральна районна лікарня» та «Центр первинної медико-санітарної допомоги».
Останні два питання стосувались складу новоутворених Спостережних рад при вище вказаних медичних закладах.