Відбулася тридцять шоста позачергова сесія районної ради сьомого скликання

Опубліковано: 20.09.2019 12:28
20 вересня відбулося пленарне засідання тридцять шостої позачергової сесії районної ради. На сесії були присутні перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Постольник, заступник голови райдержадміністрації Рита Верба, сільські голови, керівники управлінь, відділів райдержадміністрації, керівники підприємств, установ, організацій та представники засобів масової інформації.
На початку засідання сесії присутні хвилиною мовчання вшанували світлу пам'ять воїнів, що загинули в ході проведення антитерористичної операції на сході України. За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у справу розвитку освіти району, творчий підхід до реалізації завдань місцевого самоврядування у вирішенні соціально-економічних питань територіальних громад району, плідну депутатську діяльність та з нагоди ювілею Почесною грамотою районної ради було нагороджено депутата районної ради, вчителя історії Маячківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені академіків Левицьких Василя Маслея.
Слова вітань та найкращих побажань були адресовані депутатам районної ради Володимиру Васюті, Марині Ольшницькій, Миколі Середі та Наталії Стрижак.
На пленарному засіданні районної ради було розглянуто 13 питань.
Затвержено районну Програму організаційного забезпечення діяльності управління соціального захисту населення райдержадміністрації на 2019 рік.
Відповідно до рішень сесії внесено зміни до ряду районних (комплексних та цільових) Програм, а саме Програм соціального захисту осіб з особливими потребами, ветеранів війни, учасників антитерористичної операції; територіальної оборони; мобілізаційної підготовки; розвитку культури; підтримки Комунальнальних некомерційних підприємств «Новосанжарська центральна районна лікарня» та «Центр первинної медико-санітарної допомоги».
Внесено зміни до рішення районної ради від 21 грудня 2018 року «Про районний бюджет на 2019 рік».
Згідно рішень сесії затверджено перелік об’єктів для фінансування із цільового фонду соціального розвитку; зміни до фінансових планів Комунальних некомерційних підприємств «Новосанжарська центральна районна лікарня» та «Центр первинної медико-санітарної допомоги».
Враховуючи висновки галузевих постійних комісій районної ради та з метою сприяння реалізації права громадян на участь в управлінні охороною здоров’я затверджено персональний склад Спостережних рад при Комунальних некомерційних підприємствах «Новосанжарська центральна районна лікарня» та «Центр первинної медико-санітарної допомоги».
У різному голова районної ради Геннадій Супрун розповів присутнім про питання, що розглядалися під час проведення 19 вересня в м. Полтава другого круглого столу на тему «Перспективи формування нової системи адміністративно-територіального устрою Полтавщини, який було організовано Українською асоціацією районних та обласних рад за підтримки Ради Європи. У рамках даного заходу було презентовано модель Полтавської області, обговорювались актуальні проблемні питання децентралізації.

Результати поіменного голосування
 (архів .rar)