Про скликання тридцять шостої позачергової сесії Новосанжарської районної ради сьомого скликання

Опубліковано: 18.09.2019 11:44
 І. Скликати пленарне засідання тридцять шостої позачергової сесії районної ради сьомого скликання 20 вересня 2019 року о 10-й годині в приміщенні адміністративного будинку районної ради (смт Нові Санжари,    вул. Центральна, 23).

II. На розгляд сесії внести питання:

1.  Про затвердження Програми організаційного забезпечення діяльностіуправління соціального захисту населення Новосанжарської райдержадміністрації на 2019 рік.
2.  Про внесення змін до районної Комплексної програми соціального захисту осіб з особливими потребами, ветеранів війни, учасників антитерористичної операції на 2013-2020 роки.
3.   Про внесення змін до районної Програми розвитку культури на 2016-2020 роки.
4.   Про внесення змін до районної Програми «Територіальна оборона на 2017-2020 роки».
5.   Про внесення змін до районної Програми мобілізаційної підготовки Новосанжарського району та забезпечення виконання військового обов’язку на 2018-2020 роки.
6.   Про внесення змін до Програми фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства «Новосанжарська центральна районна лікарня Новосанжарської районної ради Полтавської області» на 2019 рік.
7.   Про внесення змін до Програми фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства «Новосанжарський Центр первинної медико-санітарної допомоги Новосанжарської районної ради Полтавської області» на 2019 рік.
8. Про внесення змін до рішення Новосанжарської районної ради            від 21 грудня 2018 року «Про районний бюджет на 2019 рік».
9. Про внесення змін до фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Новосанжарська центральна районна лікарня Новосанжарської районної ради Полтавської області».
10. Про внесення змін до фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Новосанжарський Центр первинної медико-санітарної допомоги Новосанжарської районної ради Полтавської області».
11. Про створення Спостережної ради при Комунальному некомерційному підприємстві «Новосанжарська центральна районна лікарня Новосанжарської районної ради Полтавської області».
12. Про створення Спостережної ради при Комунальному некомерційному підприємстві «Новосанжарський Центр первинної медико-санітарної допомоги Новосанжарської районної ради Полтавської області».
13.    Про затвердження переліку об’єктів для фінансування із цільового фонду соціального розвитку.
14.   Різне.

III. На сесію запросити: в.о. голови та заступника голови райдержадміністрації, депутата обласної ради Красюка В.Ф., селищного, сільських голів, керівників управлінь, відділів райдержадміністрації, керівників підприємств, установ, організацій, які мають відношення до питань, що розглядаються на сесії, представників засобів масової інформації.