Привітання голови районної ради з нагоди Дня знань

Опубліковано: 02.09.2019 09:06

Шановні школярі, педагоги, батьки!
Щиро вітаю вас з Днем знань - справжнім всенародним святом мудрості, доброти і людяності. Розпочинається новий навчальний рік, який завжди означає відкриття нової, але нелегкої дороги – дороги до знань, до нових звершень.
Бажаю вам досягти своєї мети у житті, зустріти добрих і надійних друзів.  Особливо теплі привітання – нашим першокласникам, на вас тільки чекає зустріч із великим та прекрасним світом знань.
Дорогі діти! Нехай для вас сходинки до вершин науки будуть легкими та цікавими. Щастя і здоров'я вам. Успіхів у навчанні, віри в свої сили,  натхнення та впевненості на шляху само становлення.  Батькам і педагогам – здоров'я, терпіння та розуміння.
Зі святом Вас!

З повагою,
голова районної ради                                                         Геннадій СУПРУН