Привітання голови районної ради з нагоди Дня Незалежності України

Опубліковано: 23.08.2019 14:25

Дорогі новосанжарці!

Від усього серця вітаю вас з Днем Незалежності України – величним святом нашої Державності.
Це не просто день народження держави. Це  добра нагода ще раз згадати всіх, хто поклав своє життя на вівтар боротьби за державну самостійність, осягнути зроблене, оцінити здобутки, осмислити новітні виклики часу, тісніше згуртуватися навколо українських інтересів, визначальних державотворчих завдань і цілей, загальнонаціональних пріоритетів.
З нагоди величного свята бажаю всім вам, шановні земляки, міцного здоров’я, родинного щастя, мирного неба над головою, злагоди й добробуту.
Любіть свій народ, свою землю, яка є найкращою в світі. Нехай не міліє джерело нашої віри, надії та любові до рідної землі, додається енергії, снаги й впевненості у власних силах і переконаннях. А день прийдешній нехай дарує всім світле почуття радості від усвідомлення власної причетності до будівництва нашого рідного дому, ім’я якому – Україна.
Зі святом вас!

З повагою,
голова районної ради                                                            Геннадій СУПРУН