Повідомлення про намір утворити Спостережну раду при Комунальному некомерційному підприємстві "Новосанжарський Центр первинної медико-санітарної допомоги"

Опубліковано: 20.08.2019 08:27

Новосанжарська районна рада повідомляє про намір утворити Спостережну раду при Комунальному некомерційному підприємстві «Новосанжарський Центр первинної медико-санітарної допомоги Новосанжарської районної ради Полтавської області» (далі – Спостережна рада), на виконання  рішення Новосанжарської районної ради сьомого скликання від 14 серпня 2019 «Про намір утворити Спостережну раду при Комунальному некомерційному підприємстві «Новосанжарський Центр первинної медико-санітарної допомоги Новосанжарської районної ради Полтавської області».

Пропозиції щодо включення представників громадськості та громадських об’єднань, діяльність яких спрямована на захист прав та інтересів громадян у сфері охорони здоров’я, організацій, що здійснюють професійне самоврядування у сфері охорони здоров’я та/або у сфері запобігання корупції, зареєстрованих в Єдиному реєстрі громадських організацій Новосанжарського району (за згодою) – до трьох осіб (по одному представнику) приймаються протягом 10 робочих днів з дати розміщення на офіційному веб-сайті Новосанжарської районної ради в мережі Інтернет rada-ns.gov.ua на електронну пошту info@rada-ns.gov.ua, або надсилаються на поштову адресу 39300, Полтавська обл., Новосанжарський район., смт. Нові Санжари, вул., Центральна, 23.

Член спостережної ради повинен відповідати таким вимогам (відповідно до пункту 6 Порядку утворення спостережної ради закладу охорони здоров'я, затвердженого Постановою КМУ від 27.12.2017 р № 1077):
-    бездоганна ділова репутація;
- відсутність реального або потенційного конфлікту інтересів, що може вплинути на об’єктивність і неупередженість прийняття рішень спостережною радою, зокрема відсутність трудових відносин із підприємством;
-  наявність професійних знань, вищої освіти, досвіду роботи у сфері охорони здоров’я, зокрема захисту прав пацієнтів;
-  відсутність непогашеної судимості.

Додаткова інформація за телефоном (05344) 3-14-09