Повідомлення про намір утворити Спостережну раду при Комунальному некомерційному підприємстві «Новосанжарська центральна районна лікарня Новосанжарської районної ради Полтавської області»

Опубліковано: 20.08.2019 08:18

Новосанжарська районна рада повідомляє про намір утворити Спостережну раду при Комунальному некомерційному підприємстві «Новосанжарська центральна районна лікарня Новосанжарської районної ради Полтавської області» (далі – Спостережна рада), на виконання  рішення Новосанжарської районної ради сьомого скликання від 14 серпня 2019 «Про намір утворити Спостережну раду при Комунальному некомерційному підприємстві «Новосанжарська центральна районна лікарня Новосанжарської районної ради Полтавської області».

Пропозиції щодо включення представників громадськості та громадських об’єднань, діяльність яких спрямована на захист прав та інтересів громадян у сфері охорони здоров’я, організацій, що здійснюють професійне самоврядування у сфері охорони здоров’я та/або у сфері запобігання корупції, зареєстрованих в Єдиному реєстрі громадських організацій Новосанжарського району (за згодою) – до трьох осіб (по одному представнику) приймаються протягом 10 робочих днів з дати розміщення на офіційному веб-сайті Новосанжарської районної ради в мережі Інтернет rada-ns.gov.ua на електронну пошту info@rada-ns.gov.ua, або надсилаються на поштову адресу 39300, Полтавська обл., Новосанжарський район., смт. Нові Санжари, вул., Центральна, 23.

Член спостережної ради повинен відповідати таким вимогам (відповідно до пункту 6 Порядку утворення спостережної ради закладу охорони здоров'я, затвердженого Постановою КМУ від 27.12.2017 р № 1077):
-  бездоганна ділова репутація;
- відсутність реального або потенційного конфлікту інтересів, що може вплинути на об’єктивність і неупередженість прийняття рішень спостережною радою, зокрема відсутність трудових відносин із підприємством;
- наявність професійних знань, вищої освіти, досвіду роботи у сфері охорони здоров’я, зокрема захисту прав пацієнтів;
-  відсутність непогашеної судимості.

Додаткова інформація за телефоном (05344) 3-14-09