Офіційний сайт Новосанжарської районної ради  |   39300, смт. Нові Санжари, вул. Центральна, 23   |   тел. 3-25-30, тел/факс 3-14-09
E-mail:
Прийом громадян    |    Вакансії    |    Новини    |    Фотогалереї    |    Контакти


Ми в соціальних мережах:


Відбулося пленарне засідання тридцять п'ятої сесії районної ради сьомого скликання

Опубліковано: 14.08.2019 16:08

14 серпня відбулося пленарне засідання тридцять п’ятої сесії районної ради. На сесії були присутні перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Постольник, заступник голови райдержадміністрації Рита Верба, сільські голови, керівники управлінь, відділів райдержадміністрації, керівники підприємств, установ, організацій та представники засобів масової інформації.
На початку засідання сесії присутні хвилиною мовчання вшанували світлу пам'ять воїнів, що загинули в ході проведення антитерористичної операції на сході України. За багаторічну плідну працю в органах місцевого самоврядування, вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток територіальної громади, активну громадянську позицію та з нагоди ювілею Почесною грамотою районної ради було нагороджено голову  Стовбино-Долинської сільської ради Любов Нестор.
Слова вітань та найкращих побажань були адресовані депутатам районної ради Оксані Борсук, Михайлу Васюті, Євгенію Гудиму, Миколі Завезьону, Олені Маслак, Роману Павліченку, Анатолію Сутковому та Віктору Тищенку, які відсвяткували Дні народження в міжсесійний період.
На пленарному засіданні районної ради було розглянуто 32 питання.
Взято до відома інформацію начальника районного відділення поліції про діяльність у сфері охорони та захисту прав і свобод людини, протидії злочинності, забезпечення публічної безпеки та порядку на території району за 6 місяців поточного року.
Відповідно до рішень сесії внесено зміни до ряду районних (комплексних та цільових) Програм, а саме Програм соціального захисту осіб з особливими потребами, ветеранів війни, учасників антитерористичної операції; цивільного захисту;  забезпечення функціонування Центру надання адміністративних послуг при райдержадміністрації та відділу з питань надання реєстраційних послуг райдержадміністрації на поточний рік; забезпечення виконання райдержадміністрацією повноважень, делегованих районною радою, у поточному році.
Рішенням сесії взято до відома інформацію про стан виконання Програми економічного і соціального розвитку району та бюджету за перше півріччя поточного року.
Внесено зміни до рішення районної ради від 21 грудня 2018 року «Про районний бюджет на 2019 рік».
Згідно рішень сесії затверджено звіт про виконання головного кошторису за перше півріччя поточного року та інформацію щодо використання видатків, проведених відповідно до розпоряджень голови райдержадміністрації, за вище вказаний період за рахунок коштів резервного фонду.
Затверджено Проєкт землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно-територіальних одиниць с. Малий Кобелячок на території Малокобелячківської сільської ради.
Враховуючи рекомендації галузевої постійної комісії районної ради взято до відома інформацію головного лікаря Комунального некомерційного підприємства «Новосанжарський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Олега Яковенкапро стан виконання показників фінансового плану підпорядкованого закладу за перше півріччя поточного року; звіт директора районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Сергія Бодака про роботу центру, проблеми та перспективи його розвитку; інформацію виконувача обов’язків голови райдержадміністрації про хід виконання заходів Програми забезпечення функціонування Центру надання адміністративних послуг при райдержадміністрації та відділу з питань реєстраційних послуг  райдержадміністрації на поточний рік та стану надання адміністративних та реєстраційних послуг населенню району.
Згідно рішень сесії затверджено акти приймання-передачі нежитлових будівель та майна Опорного закладу «Новосанжарська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів», Зачепилівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів імені Бориса Олійника, початкового спеціалізованого мистецького начального закладу «Новосанжарська дитяча музична школа» та будинку дитячої та юнацької творчості із спільної власності територіальних громад сіл, селища району у комунальну власність Новосанжарської селищної об’єднаної територіальної громади; затверджено структуру та штатну чисельність посад централізованої бібліотечної системи; структуру та штатну чисельність посад Комунального підприємства «Центр культури і дозвілля» та внесено зміни до Статуту вище вказаної установи.
З метою забезпечення належного утримання закладів культури та враховуючи висновки галузевих постійних комісій районної ради реорганізовано ряд окремих клубних закладів спільної власності територіальних громад сіл, селища району шляхом приєднання їх до юридичної особи Новосанжарська централізована бібліотечна система та внесено відповідні зміни до Статуту вище вказаної  установи.
Розпочато роботу по створенню Комунального підприємства «Новосанжарський районний центр бібліотечної, культурної та краєзнавчої роботи», реорганізувавши шляхом перетворення юридичну особу централізована бібліотечна система.
 Відповідно до рішень сесії районна рада безоплатно передала та вийшла із засновників Комунального підприємства «Центр культури і дозвілля», центральної районної бібліотеки та районної дитячої бібліотеки. Згідно прийнятих рішень селищній раді надано всі повноваження засновника юридичних осіб, в тому числі забезпечення фінансування вищевказаних бюджетних установ (з 1 вересня 2019 року), приймати рішення щодо зміни найменування, внесення змін до Статутів та затвердження їх в новій редакції, внесення будь-яких змін до інформації, що міститься в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань стосовно зазначених вище юридичних осіб, а також вчиняти необхідні дії згідно з чинним законодавством для проведення державної реєстрації перелічених та будь-яких інших змін, що стосуються цих установ. 
Передано безоплатно із спільної власності територіальних громад сіл, селища району Полтавської області, з балансу Комунального некомерційного підприємства «Новосанжарська центральна районна лікарня», у комунальну власність Мачухівської сільської ради медичне обладнання стоматологічного кабінету – ультразвуковий скейлер UDS-L автономного, 2018 року випуску, який знаходиться в Полузірській амбулаторії загальної практики сімейної медицини.
Рішенням сесії внесено зміни до Статуту Новосанжарської ЦРЛ в частині надання повноважень Комунальному некомерційному підприємству самостійно затверджувати тарифи на платні медичні послуги, які надаються поза договорами про медичне обслуговування населення. Затверджено Положення про платні медичні послуги Комунального некомерційного підприємства «Новосанжарська центральна районна лікарня». Дане  Положення про платні медичні послуги та перелік пільгових категорій населення з надання платних послуг буде доведене до відома населення району шляхом розміщення на офіційній сторінці підприємства в мережі Інтернет та в доступних для громадян приміщеннях лікарні.
Враховуючи прийняті районною радою рішення про створення, реорганізацію, ліквідацію підприємств, установ і організацій спільної власності територіальних громад сіл, селища району, передачу із спільної власності територіальних громад сіл, селища району у комунальну власність сільських, селищної рад бюджетних установ та майна, розташованих на їх території, розглянувши рекомендації галузевих постійних комісій районної ради внесено зміни до Переліку підприємств, установ, організацій, об’єктів та майна спільної власності територіальних громад сіл, селища району.
З метою сприяння реалізації права громадян на участь в управлінні охороною здоров’я, забезпечення безпеки пацієнтів, додержання вимог законодавства при здійсненні медичного обслуговування населення закладом охорони здоров’я, його фінансово-господарської діяльності оголошено про намір утворення Спостережних рад при Комунальних некомерційних підприємствах «Новосанжарська центральна районна лікарня Новосанжарської районної ради Полтавської області» та «Новосанжарський Центр первинної медико-санітарної допомоги Новосанжарської районної ради Полтавської області».


 Результати поіменного голосування (архів .rar) 
Фотогалерея:
Автор: Адміністратор
© 2011-2019
Офіційний веб-сайт Новосанжарської районної ради
Телефон: +38(05344) 3-25-30, Телефон/факс: +38(05344) 3-14-09
Розробка і підтримка — Полтава-Інформ
При використанні матеріалів сайту активне гіперпосилання на автора є обов’язкове