Відбулося спільне засідання постійних комісій

Опубліковано: 14.08.2019 15:11

14 серпня відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради з питань бюджету, підприємництва та управління майном і з питань освіти, культури, охорони здоров'я, соціального захисту населення, молодіжної політики, спорту, туризму, сім’ї та дитинства. У засіданні, яке вела голова бюджетної комісії Галина Курило, взяли участь голова районної ради Геннадій Супрун, перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Постольник, заступник голови райдержадміністрації Рита Верба, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.
У ході засідання було розглянуто 30 питань, що заплановані для внесення на розгляд тридцять п’ятої чергової сесії районної ради.
Серед них питання внесення змін до районних (комплексних та цільових)  Програм соціального захисту осіб з особливими потребами, ветеранів війни, учасників антитерористичної операції; цивільного захисту;  забезпечення функціонування Центру надання адміністративних послуг при райдержадміністрації та відділу з питань надання реєстраційних послуг райдержадміністрації на поточний рік; забезпечення виконання райдержадміністрацією повноважень, делегованих районною радою, у поточному році.
Депутати розглянули та підтримали внесення змін до районного бюджету на поточний рік.
Проектом рішення пропонується затвердити звіт про виконання головного кошторису району за перше півріччя  поточного року. Наступне питання стосувалося затвердження використання видатків, проведених згідно з розпорядженнями голови райдержадміністрації за перше півріччя поточного року.
Рекомендовано взяти до відома інформацію головного лікаря комунального закладу «Новосанжарський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Олега Яковенка про стан виконання показників фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Новосанжарський Центр первинної медико-санітарної допомоги» за перше півріччя 2019 року; взяти до відома звіт директора районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Сергія Бодака про роботу центру, проблеми та перспективи його розвитку.
Також було підтримано проекти рішень щодо затвердження актів приймання-передачі нежитлових будівель та майна із спільної власності територіальних громад сіл, селища району у комунальну власність Новосанжарської селищної ради.
Проектами рішень пропонується внести зміни до структур та штатної чисельності посад комунальних підприємств «Центр культури і дозвілля» та централізованої бібліотечної системи та Статутів вище вказаних комунальних установ.
Депутати розглянули та підтримали питання передачі із спільної власності територіальних громад сіл, селища району у комунальну власність Новосанжарської селищної об’єднаної територіальної громади бюджетних установ, розташованих на її території, і їх майна та виходу із засновників цих установ. Наступне питання стосувалося безоплатної передачі із спільної власності територіальних громад сіл, селища району, з балансу Комунального некомерційного підприємства «Новосанжарська центральна районна лікарня Новосанжарської, у комунальну власність Мачухівської сільської ради медичного обладнання стоматологічного кабінету.
Рекомендовано внести зміни до Статуту Комунального некомерційного підприємства «Новосанжарська центральна районна лікарня» та затвердити Положення про платні медичні послуги вище вказаної установи; внести зміни до Переліку підприємств, установ, організацій, об’єктів та майна спільної власності територіальних громад сіл, селища району; оголосити про намір утворення Спостережних рад при Комунальних некомерційних підприємствах «Новосанжарська центральна районна лікарня Новосанжарської районної ради Полтавської області» та «Новосанжарський Центр первинної медико-санітарної допомоги Новосанжарської районної ради Полтавської області».
На завершення засідання було розглянуто три комісійні питання. Начальник відділу освіти Олександр Кульчинський доповів про попередні підсумки проведення зовнішнього незалежного оцінювання учнів у поточному році. По питанню стану виконання рекомендацій спільного засідання постійних комісій районної ради з питань бюджету, підприємництва та управління майном і з питань освіти, культури, охорони здоров'я, соціального захисту населення, молодіжної політики, спорту, туризму, сім’ї та дитинства від 12 червня 2019 року інформував головний лікар Комунального некомерційного підприємства «Новосанжарський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Олег Яковенко. Останнє питання стосувалося розгляду та затвердження звіту про виконання фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Новосанжарська центральна районна лікарня» за другий квартал поточного року.