Відбулося спільне засідання постійних комісій

Опубліковано: 14.08.2019 15:08

13 серпня відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради з питань регламенту, депутатської діяльності і етики, законності і правопорядку та інформаційної сфери і з питань аграрної політики, земельних відносин, екології, будівництва, інвестицій, транспорту та зв’язку. У засіданні, яке вів голова аграрної комісії Михайло Васюта, взяли участь голова районної ради Геннадій Супрун, перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Постольник, заступник голови райдержадміністрації Рита Верба, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.
У ході засідання було розглянуто 10 питань, що заплановані для внесення на розгляд тридцять п’ятої чергової сесії районної ради. Серед них питання внесення змін до районних Програм розвитку цивільного захисту; забезпечення функціонування Центру надання адміністративних послуг при райдержадміністрації та відділу з питань реєстраційних послуг райдержадміністрації на поточний рік.
Передбачається внесення  змін до районного бюджету на поточний рік.
Проектами рішень пропонується взяти до відома інформацію начальника відділу економіки та розвитку інфраструктури райдержадміністрації Світлани Забори щодо стану виконання Програми економічного і соціального розвитку району та бюджету району за перше півріччя поточного року; затвердити інформацію щодо використання видатків, проведених відповідно до розпоряджень голови райдержадміністрації, за перше півріччя поточного року за рахунок коштів резервного фонду; інформацію про хід виконання заходів Програми забезпечення функціонування Центру надання адміністративних послуг при райдержадміністрації та відділу з питань реєстраційних послуг райдержадміністрації на 2019 рік та стан надання адміністративних та реєстраційних послуг населенню району; затвердити Проєкт землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно-територіальних одиниць с. Малий Кобелячок на території Малокобелячківської сільської ради.
Рекомендовано внести зміни до Переліку підприємств, установ, організацій, об’єктів та майна спільної власності територіальних громад сіл, селища району та затвердити його в новій редакції; оголосити про намір утворення Спостережних рад при Комунальних некомерційних підприємствах «Новосанжарська центральна районна лікарня Новосанжарської районної ради Полтавської області» та «Новосанжарський Центр первинної медико-санітарної допомоги Новосанжарської районної ради Полтавської області».