Інформує Новосанжарський відділ Кобеляцької місцевої прокуратури

Опубліковано: 25.07.2019 09:09
 За наполегливої позиції Новосанжарського відділу Кобеляцької місцевої прокуратурипокарано чоловіка який обвинувачується в нанесенні умисного тяжкого тілесного ушкодження, небезпечного для життя в момент заподіяння, що спричинило смерть потерпілого, тобто у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 121 КК України.

Так, у вересні 2018 року, потерпілий 1979 року народження приїхав у  с. Нехвороща Новосанжарського району Полтавської області до жінки та на ґрунті алкогольного сп’яніння та побутової сварки між присутніми чоловіками виникла сварка, яка переросла в бійку.
Під час бійки обвинувачений 1965 року народження ( раніше не судимий в силу ст. 89 КК України) з метою нанесення тілесних ушкоджень - завдав потерпілому  5 ударів кулаками в область голови, збивши останнього з ніг. В послідуючому, продовжуючи свої злочинні дії на нанесення тілесних ушкоджень іншій особі, ногами заподіяв два удари по тулубу лежачого потерпілого.
Продовжуючи свої умисні злочинні дії, спрямовані на заподіяння тілесних ушкоджень іншій особі, обвинувачений перевернув на живіт потерпілого, який через побиття не міг пручатися та металевою милицею заподіяв потерпілому тілесні ушкодження, які відносяться до тяжких тілесних ушкоджень, як небезпечні для життя в момент спричинення, стосовно до живої особи.
19.07.2019 року вироком Новосанжарського районного суду визнано винним та призначено покарання у виді позбавлення волі строком на 9 років. Запобіжний захід у вигляді тримання під вартою залишено без змін до набрання вироком законної сили.