Привітання голови районної ради з нагоди Дня Конституції України

Опубліковано: 27.06.2019 11:52

Від імені депутатського корпусу районної ради та від себе особисто щиро вітаю Вас з нагоди одного з головних державних свят – Дня Конституції України!
Непорушність конституційних прав та свобод громадян України, її незалежність, державний суверенітет і територіальна цілісність – ось ті фундаментальні цінності, які кращі сини та доньки Батьківщини сьогодні захищають від ворожих зазіхань ціною власного життя та здоров’я.
Переконаний, що у цей доленосний для всіх нас час маємо докласти максимальних зусиль та використати усі можливості задля того, щоби зберегти конституційний лад, відновити мир та спокій на українській землі!
Дорогі новосанжарці!
Від усього серця бажаю вам міцного здоров'я та творчого натхнення, добробуту і затишку у ваших родинах, мудрості і далекоглядності, високих досягнень, успіхів у праці та нових звершень заради реалізації принципів Основного Закону нашої Батьківщини – Конституції України.
Нехай демократичні засади, що були закріплені цим надзвичайно важливим документом, стануть реаліями нашого сьогодення. Давайте сподіватися у краще майбутнє та разом створювати нову європейську державу!
Зі святом Вас!

З повагою,
голова районної ради                                                                Геннадій СУПРУН