За підтримання публічного обвинувачення Новосанжарського відділу Кобеляцької місцевої прокуратури до 7 років позбавлення волі засуджено чоловіка

Опубліковано: 18.06.2019 11:33
 За підтримання публічного обвинувачення Новосанжарського відділу Кобеляцької місцевої прокуратури 56-річного чоловіка визнано винним за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 121 (умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть потерпілого) КК України та засуджено до 7 років позбавлення волі з конфіскацією всього належного йому майна.
            Досудовим розслідуванням установлено, що у березні поточного року між вказаним чоловіком та співмешканцем його доньки виникла сварка під час розпиття алкогольних напоїв. Під час конфлікту зловмисник вдарив по голові потерпілого, а потім схопив ніж та наніс ним 2 удари у грудну клітину останнього. Після бійки чоловіки розійшлись, а наступного дня потерпілий помер у лікарні від геморагічного шоку.
            До набрання вироком законної сили обвинуваченому залишено запобіжний захід тримання під вартою.