Відбулося пленарне засідання тридцять четвертої сесії районної ради сьомого скликання

Опубліковано: 14.06.2019 14:44
14 червня відбулося пленарне засідання тридцять четвертої чергової сесії районної ради. На сесії були присутні виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації Рита Верба, депутат обласної ради Василь Красюк, сільські голови, керівники управлінь, відділів райдержадміністрації, керівники підприємств, установ, організацій та представники засобів масової інформації.
На початку засідання сесії присутні вшанували світлу пам'ять воїнів, що загинули в ході проведення антитерористичної операції на сході України, хвилиною мовчання.
За плідну депутатську діяльність, особистий внесок у соціально-економічний розвиток територіальних громад району, активну громадянську позицію та з нагоди ювілею від Дня народження Геннадій Супрун нагородив депутата райради Василя Вертія відзнакою голови районної ради «Іменний годинник». За традицією, що склалася слова вітань та найкращих побажань були адресовані депутатам районної ради Галині Курило, Сергію Бульбасі та Миколі Шапаренку, які відсвяткували свої Дні народження в міжсесійний період.
На пленарному засіданні районної ради було розглянуто 27 питань.
За рішенням спільного засідання постійних комісій районної ради з питань бюджету, підприємництва та управління майном і з питань освіти, культури, охорони здоров'я, соціального захисту населення, молодіжної політики, спорту, туризму, сім’ї та дитинства від 12 червня 2019 року знято з розгляду сесії питання «Про затвердження переліку та вартості платних медичних послуг, які надаються Комунальним некомерційним підприємством «Новосанжарська центральна районна лікарня Новосанжарської районної ради Полтавської області».
Відповідно до рішень сесії внесено зміни до ряду районних (цільових) програм, а саме програм територіальної оборони; фінансової підтримки центральної районної лікарні; забезпечення виконання райдержадміністрацією повноважень делегованих районною радою у поточному році; правової освіти населення; розвитку туризму та інформаційної сфери району.
Внесено зміни до рішення районної ради від 21 грудня 2018 року «Про районний бюджет на 2019 рік» та затверджено звіт про виконання головного кошторису за перший квартал поточного ріку.
Відповідно до рішень сесії взято до відома інформацію щодо формування та використання районною державною адміністрацією матеріального резерву району для запобігання і ліквідації надзвичайних ситуацій та їх наслідків за минулий рік та І півріччя поточного року; ходу виконання районної Комплексної програми соціального захисту осіб з особливими потребами, ветеранів війни, учасників АТО; стану соціальної роботи з сім’ями, які перебувають у складних життєвих обставинах; стану реалізації заходів Комплексної програми профілактики правопорушень у районі; реалізацію заходів районної цільової Програми комплексного розвитку лісового господарства та стану роботи лісової галузі району; інформацію щодо стану надання медичних послуг центральною районною лікарнею та Центром первинної медико-санітарної допомоги та забезпечення ними реалізації державних та районних програм у сфері медицини.
Взято до відома звіт завідувача сектору культури і туризму районної державної адміністрації Зінаїди Киричок про виконання делегованих районною радою повноважень у галузі культури та стану реалізації районних програм у сфері культури та звіт директора централізованої бібліотечної системи Валентини Нездойминоги про діяльність закладу, ефективність використання комунального майна, виконання статутних повноважень та умов контракту.
Враховуючи рекомендації галузевої постійної комісії районної ради затверджено учнівський контингент Новосанжарської дитячої музичної школи на 2019-2020 навчальний рік у кількості сто п’ятдесят п’ять чоловік.
Згідно рішень сесії погоджено Проект землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно-територіальних одиниць с. Малий Кобелячок на території Малокобелячківської сільської ради; передано безоплатно із спільної власності територіальних громад сіл, селища району, з балансу Центру первинної медико-санітарної допомоги, у комунальну власність Руденківської та Мачухівської сільських рад матеріальні цінності стоматологічних кабінетів, які знаходиться в Руденківській та Полузірській амбулаторіях загальної практики сімейної медицини.
З метою приведення у відповідність до обґрунтованого рівня вартості платних послуг, що надаються в закладах культури спільної власності територіальних громад сіл, селища району, враховуючи рекомендації галузевих постійних комісій районної ради депутатами затверджено Положення про надання платних послуг та Перелік платних послуг і їх вартість.
Згідно рішень сесії внесено зміни до фінансового плану центральної районної лікарні та Центру первинної медико-санітарної допомоги на 2019 рік; рішення тридцять третьої сесії районної ради сьомого скликання від 18 квітня 2019 року «Про передачу із спільної власності територіальних громад сіл, селища у комунальну власність Нехворощанської сільської ради нежитлових будівель та майна» та затверджено акти приймання-передачі нежитлових будівель та майна із спільної власності територіальних громад сіл, селища у комунальну власність Нехворощанської сільської ради.
У різному представник ряду районних громадських організацій та формувань (ГО «Союз. Чорнобиль. Україна», ГО «Козацька громада Новосанжарщини», ГФ «Новосанжарська Самооборона Майдану» та ін.) голова районної організації української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інернаціоналістів) Михайло Коркішко зачитав текст спільне звернення до Президента України Володимира Зеленського по питанню призначення нового керівника Новосанжарської райдержадміністрації.

Результати поіменного голосування
 (архів .rar)