Відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради

Опубліковано: 12.06.2019 18:28

12 червня відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради з питань бюджету, підприємництва та управління майном і з питань освіти, культури, охорони здоров'я, соціального захисту населення, молодіжної політики, спорту, туризму, сім’ї та дитинства. У засіданні, яке вела голова бюджетної комісії Галина Курило, взяли участь голова районної ради Геннадій Супрун, перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Постольник, заступник голови райдержадміністрації Рита Верба, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.
У ході засідання було розглянуто 25 питань, що заплановані для внесення на розгляд тридцять четвертої чергової сесії районної ради. Серед них питання внесення змін до районних Програм територіальної оборони; фінансової підтримки центральної районої лікарні; забезпечення виконання райдержадміністрацією повноважень делегованих районною радою у поточному році; правової освіти населення; розвитку туризму та інформаційної сфери району.
Депутати розглянули та підтримали питання внесення змін до районного бюджету на поточний рік.
Пропонується взяти до відома звіт про виконання головного кошторису району за перший квартал поточного року; інформацію про хід виконання районної Комплексної програми соціального захисту осіб з особливими потребами, ветеранів війни, учасників АТО та стан фінансування її заходів; стан соціальної роботи з сім’ями, які перебувають у складних життєвих обставинах; стан надання медичних послуг комунальними некомерційними підприємствами спільної власності та забезпечення ними реалізації державних та районних програм у сфері медицини.
Рекомендовано взяти до відома звіт завідувача сектору культури і туризму районної державної адміністрації Зінаїди Киричок про виконання делегованих районною радою повноважень у галузі культури та стану реалізації районних програм у сфері культури; звіт директора централізованої бібліотечної системи Валентини Нездойминоги про діяльність закладу, ефективність використання комунального майна, виконання статутних повноважень та умов контракту.
Комісія проаналізувала та підтримала проект рішення про платні послуги закладів культури спільної власності територіальних громад сіл, селища району. Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» районною радою направлено проект рішення «Про затвердження переліку та вартості платних медичних послуг, які надаються Комунальним некомерційним підприємством «Новосанжарська центральна районна лікарня Новосанжарської районної ради Полтавської області» та Аналіз регуляторного впливу регуляторного акта в Державну регуляторну службу України для погодження. У зв’язку з тим, що відповідь з Державної регуляторної служби України не надійшла своєчасно комісія вирішила розглянути дане питання на наступному пленарному засіданні сесії районної ради.
Проектом рішення пропонується передати безоплатно із спільної власності територіальних громад сіл, селища району, з балансу Центру первинної медико-санітарної допомоги, у комунальну власність Руденківської та Мачухівської сільських рад матеріальні цінності стоматологічних кабінетів, які знаходиться в Руденківській та Полузірській амбулаторіях загальної практики сімейної медицини.
Рекомендовано затвердити уточнені фінансові плани центральної районної лікарні та Центру первинної медико-санітарної допомоги на 2019 рік; внести зміни до рішення тридцять третьої сесії районної ради сьомого скликання від 18 квітня 2019 року «Про передачу із спільної власності територіальних громад сіл, селища у комунальну власність Нехворощанської сільської ради нежитлових будівель та майна» та затвердити акти приймання-передачі нежитлових будівель та майна із спільної власності територіальних громад сіл, селища у комунальну власність Нехворощанської сільської ради.
На завершення засідання було розглянуто два комісійних питання: щодо стану підготовки до організації проведення літнього оздоровлення дітей та підлітків у поточному році; затвердження звіту про виконання фінансового плану Центру первинної медико-санітарної допомоги за І квартал 2019 року.