Відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради

Опубліковано: 11.06.2019 13:54
             11 червня відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради з питань регламенту, депутатської діяльності і етики, законності і правопорядку та інформаційної сфери і з питань аграрної політики, земельних відносин, екології, будівництва, інвестицій, транспорту та зв’язку. У засіданні, яке вів голова регламентної комісії Віктор Тищенко, взяли участь голова районної ради Геннадій Супрун, перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Постольник, заступник голови райдержадміністрації Рита Верба, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.
У ході засідання було розглянуто 9 питань, що заплановані для внесення на розгляд тридцять четвертої чергової сесії районної ради. Серед них питання внесення змін до районних Програм територіальної оборони; правової освіти населення та розвитку інформаційної сфери району.
Передбачається внесення  змін до районного бюджету на поточний рік.
Проектами рішень пропонується затвердити звіт про виконання головного кошторису району за перший квартал 2019 року; погодити проект землеустрою щодо встановлення (зміни) меж с. Малий Кобелячок.
Рекомендовано взяти до відома інформацію заступника голови районної державної адміністрації Рити Верби про формування та використання районною державною адміністрацією матеріального резерву району для запобігання і ліквідації надзвичайних ситуацій; інформацію завідувача сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної роботи та з питань цивільного захисту апарату райдержадміністраці Василя Білоцерківця щодо стану реалізації заходів Комплексної програми профілактики правопорушень у районі; інформацію начальника відділу агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів райдержадміністрації Василя Михайлика про реалізацію заходів районної цільової Програми комплексного розвитку лісового господарства та стану роботи лісової галузі району.