Стан законності та правопорядку на території Новосанжарського району, вжиті заходи щодо його зміцнення

Опубліковано: 31.05.2019 14:43
 Протягом поточного періоду 2019 року до Єдиного реєстру досудових розслідувань зареєстровано 271 кримінальне провадження.
Процесуальними керівниками скеровано до суду з обвинувальними актами 58 кримінальних провадження.
Упродовж 2019 року відносно 8 осіб обрано запобіжний захід.
Прокурорами Новосанжарського відділу Кобеляцької місцевої прокуратури, здійснюючи нагляд за додержанням законів під час проведення досудового розслідування у формі процесуального керівництва досудовим розслідуванням, у 2019 році виявлено та внесено до ЄРДР відомості про чотири вчинені кримінальні правопорушення, що раніше не обліковані працівниками поліції, скасовано 7 постанов про закриття кримінального провадження, слідчим надано 87 вказівок по кримінальних провадженнях.
За участі прокурорів Новосанжарського відділу Кобеляцької місцевої прокуратури, протягом 2019 року, судом розглянуто 41 кримінальне провадження.
Вдалося досягти позитивних результатів у бюджетній сфері, так до суду у поточному році направлено два провадження у бюджетній сфері за фактом заволодіння шахрайським шляхом коштів, виділених для надання субсидій.
За матеріалами прокуратури складено і направлено до суду один адміністративний протокол про вчинення корупційного правопорушення, за наслідками розгляду якого, судом притягнуто до адміністративної відповідальності одну особу