Нагороджено переможців Обласного конкурсу «Успішна жінка Полтавщини» 2019

Опубліковано: 31.05.2019 11:02

30 травня у Полтавському міському Будинку культури нагородили переможців Обласного конкурсу "Успішна жінка Полтавщини". Конкурс у регіоні провели вже вшосте у рамках реалізації державної політики у сфері забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків.
        Метою заходу, за словами організаторів, є підвищення суспільно-політичної активності жінок та їхнього соціального статусу, підтримка та відзначення жінок, які плідно працюють у різних сферах господарського, суспільно-політичного, духовного і громадського життя області.
         Цього року до участі у конкурсі було подано 97 заявок у 18 номінаціях.
         Новосанжарський район представляли двоє представниць чарівної статі сільський голова Кунцівської сільської ради Людмила Мокляк та головний спеціаліст відділу освіти Новосанжарської районної державної адміністрації Світлана Зубашич.
          Усі учасниці конкурсу отримали кошики з квітами, дипломи та подарунки, а переможниці кожної номінації - ще й почесні кубки. Художні колективи міста підготували для них вокальні та хореографічні номери.