За реагування прокуратури Полтавської області депутата Новосанжарської селищної ради покарано за адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією

Опубліковано: 28.05.2019 14:32
 Установлено, що депутат Новосанжарської селищної ради Полтавської області будучи суб’єктом на якого поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції», не подав в порушення вимог ч.2 ст. 52 Закону України «Про запобігання корупції» до Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування повідомлення про суттєві зміни в майновому стані щодо придбання останнім транспортного засобу.
Прокуратурою забезпечено участь у розгляді протоколу про адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією, передбачене ч. 2 ст. 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення вимог фінансового контролю).
Завдяки прокуратурі депутата визнано винним у вчинені адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією та накладено стягнення у виді штрафу 1700 гривень. Робота на вказаному напрямі триває.