Про скликання тридцять четвертої сесії Новосанжарської районної ради сьомого скликання

Опубліковано: 27.05.2019 17:36
 І. Скликати пленарне засідання тридцять четвертої сесії районної ради сьомого скликання 14 червня 2019 року о 10-й годині в приміщенні адміністративного будинку районної ради (смт Нові Санжари, вул. Центральна, 23).

II. На розгляд сесії внести питання:

1. Про внесення змін до Програми розвитку інформаційної сфери Новосанжарського району на 2019-2020 роки.
2. Про внесення змін до Програми розвитку туризму на 2016-2020 роки.
3. Про внесення змін до Програми правової освіти населення Новосанжарського району на 2016-2020 роки.
4. Про внесення змін до рішення Новосанжарської районної ради від 21 грудня 2018 року «Про районний бюджет на 2019 рік».
5. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за перший квартал 2019 року.
6. Про формування та використання районною державною адміністрацією матеріального резерву Новосанжарського району для запобігання і ліквідації надзвичайних ситуацій та їх наслідків за 2018-2019 роки.
7. Про стан надання медичних послуг комунальними некомерційними підприємствами спільної власності та забезпечення ними реалізації державних та районних програм у сфері медицини.
8. Звіт завідувача сектору культури і туризму районної державної адміністрації про виконання делегованих районною радою повноважень у галузі культури та стан реалізації районних програм у сфері культури.
9. Звіт директора Новосанжарського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) про роботу центру, проблеми та перспективи його розвитку.
10. Звіт директора Новосанжарської централізованої бібліотечної системи Новосанжарської районної ради Полтавської області Нездойминоги В.В. про діяльність закладу, ефективність використання комунального майна, виконання статутних повноважень та умов контракту.
11. Про стан реалізації заходів Комплексної програми профілактики правопорушень у Новосанжарському районі на 2016-2020 роки.
12. Про реалізацію заходів районної цільової Програми комплексного розвитку лісового господарства «Ліси Новосанжарщини на період 2017-2020 років» та стан роботи лісової галузі району.
13. Про реалізацію заходів районної Програми щодо забезпечення населення якісною питною водою на 2006-2020 роки.
14. Про хід виконання районної Комплексної програми соціального захисту осіб з особливими потребами, ветеранів війни, учасників АТО на 2013-2020 роки та стан фінансування її заходів.
15. Про стан соціальної роботи з сім’ями, які перебувають у складних життєвих обставинах.
16. Про погодження проектів землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно-територіальних одиниць села Малий Кобелячок Малокобелячківської сільської ради Полтавської області.
17. Про затвердження переліку та вартості платних медичних послуг, які надаються Комунальним некомерційним підприємством «Новосанжарська центральна районна лікарня Новосанжарської районної ради Полтавської області».
18. Про внесення змін до Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Новосанжарської районної ради на 2019 рік.
19. Про передачу майна із спільної власності територіальних громад сіл, селища Новосанжарського району Полтавської області у комунальну власність Мачухівської сільської ради.
20. Про передачу майна із спільної власності територіальних громад сіл, селища Новосанжарського району Полтавської області у комунальну власність Руденківської сільської ради.
21. Про присвоєння чергового рангу посадової особи місцевого самоврядування голові районної ради сьомого скликання.
22. Про затвердження розпоряджень голови районної ради.
23. Різне.
III. На сесію запросити: голову та заступників голови райдержадміністрації, депутата обласної ради Красюка В.Ф., селищного, сільських голів, керівників управлінь, відділів райдержадміністрації, керівників підприємств, установ, організацій, які мають відношення до питань, що розглядаються на сесії, представників засобів масової інформації.