Новини районної філії Полтавського обласного центру зайнятості

Опубліковано: 15.05.2019 16:46

Питання організації та проведення громадських  та інших робіт тимчасового характеру завжди на порядку денному у Новосанжарській районній філії Полтавського обласного центру зайнятості, оскільки сприяють пом’якшенню соціальної напруги на ринку праці та забезпечують фінансову підтримку безробітних у період пошуку ними постійної роботи.
З січня по квітень 2019 року за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття та місцевого бюджету на оплачуваних громадських роботах працювали  72 особи, вони виконували  роботи з екологічного захисту навколишнього середовища, впорядкування місць меморіальних поховань, впорядкування територій населених пунктів, готували місця для відпочинку громадян, консультували населення щодо порядку отримання житлових субсидій. Активно  співпрацюють із службою зайнятості щодо організації громадських робіт   ВК Драбинівської, ВК Нехворощанської сільських рад та ВК Новосанжарської селищної ради,  Лелюхівська сільська рада, Управління соціального захисту населення. На оплату праці безробітних, які залучені до громадських робіт використано 159 тис грн. ( 100 тис. грн.  - кошти місцевих бюджетів ,  59,00 тис. грн.  - кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття).
Фахівці Новосанжарської районної філії Полтавського обласного центру зайнятості активно співпрацюють з органами місцевого самоврядування задля охоплення непрацюючого сільського населення громадськими роботами. Адже завдяки участі в них безробітні мають змогу не лише отримати реальний заробіток, а  й принести  користь громаді.
Корисну та цікаву інформацію ви дізнаєтесь  на сайті: