Для публічного обговорення та внесення пропозицій до регуляторного акта Новосанжарської районної ради

Опубліковано: 26.04.2019 13:35
Новосанжарська районна рада, керуючись вимогами Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», оприлюднює для внесення пропозицій та зауважень аналіз регуляторного впливу регуляторного акта та проект рішення сесії Новосанжарської районної ради сьомого скликання «Про затвердження переліку та вартості надання платних медичних послуг, що надаються Комунальним некомерційним підприємством «Новосанжарська центральна районна лікарня Новосанжарської районної ради Полтавської області»

Аналіз регуляторного впливу регуляторного акта
 (архів .rar)

Проект рішення сесії районної ради
 (архів .rar)

Додаток 1 Перелік та вартість послуг (архів .rar)

Додаток 2 Положення про платні послуги (архів .rar)