Звернення голови районної ради з нагоди 33-ї річниці Чорнобильчької трагедії

Опубліковано: 26.04.2019 11:49

Шановні новосанжарці!
Дорогі учасники-ліквідатори аварії на Чорнобильській АЕС!

33 роки тому, 26 квітня 1986 р. вогонь Чорнобиля опалив землю і душі мільйонів українців. Аварія на ЧАЕС увійшла в історію, як найбільша техногенна катастрофа, що привела до негативних екологічних, медичних, соціально-економічних наслідків.
Чорнобиль – не лише велика трагедія, а й символ безмежної мужності багатьох тисяч наших земляків. Чорнобильська катастрофа завдяки самопожертві ліквідаторів аварії стала символом жертовності в ім’я Батьківщини, в ім’я мільйонів людей та прийдешніх поколінь. Ризикуючи своїм життям та здоров’ям, вони виконали свій обов’язок і захистили людство від згубного впливу і подальшого розповсюдження радіації.
Час не загоїв чорнобильських ран, не стер у пам’яті важкі й героїчні події, імена мужніх людей, які виявили жертовність, високий патріотизм і ціною власного життя й здоров’я зупинили ядерну катастрофу.
Страшна трагедія не обминула і жителів нашого району. Сотні добровольців тієї квітучої весни відправились на зустріч невідомій небезпеці. Біль Чорнобиля відгукнувся у серці кожного жителя нашого району, назавжди залишаючи у народній пам’яті подвиг бійців з радіоактивним лихом.
Шановні учасники ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС! Прийміть мою сердечну вдячність за Ваш самовідданий подвиг і патріотизм. Бажаємо Вам та Вашим родинам міцного здоров’я, щастя, оптимізму, миру, добробуту та благополуччя!

З повагою,
голова районної ради                                                                      Геннадій СУПРУН