Про затвердження Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Новосанжарської районної ради на 2019 рік

Опубліковано: 19.04.2019 11:37
Відповідно до п. 6 частини другої статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 7, 13, 32 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», статті 18 Регламенту Новосанжарської районної ради сьомого скликання, затвердженого рішенням другої сесії районної ради сьомого скликання від 18 грудня 2015 року, враховуючи рекомендації постійної комісії районної ради з питань бюджету, підприємництва та управління майном, рішенням тридцять третьої сесії районної ради сьомого скликання від 18 квітня 2019 року було прийнято План діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Новосанжарської районної ради на 2019 рік.
Назва проекту
регуляторного акту
Цілі прийняття регуляторного акту
Строк