Відбулося пленарне засідання тридцять третьої чергової сесії районної ради

Опубліковано: 19.04.2019 10:31
           18 квітня відбулося пленарне засідання тридцять третьої чергової сесії районної ради. На сесії були присутні голова райдержадміністрації Сергій Бульбаха, перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Постольник, заступник голови райдержадміністрації Рита Верба, сільські голови, керівники управлінь, відділів райдержадміністрації, керівники підприємств, установ, організацій та представники засобів масової інформації.
На початку засідання сесії присутні вшанували світлу пам'ять воїнів, що загинули в ході проведення антитерористичної операції на сході України, хвилиною мовчання. За традицією слова вітань та найкращих побажань були адресовані депутату районної ради Лідії Бабенко, яка відсвяткувала свій день народження в період між сесіями.
Відповідно до рішень сесії взято до відома звіт голови райдержадміністрації Сергія Бульбахи про виконання Програми економічного і соціального розвитку району на 2018 рік, районного бюджету та здійснення райдержадміністрацією делегованих їй районною радою повноважень; звіт начальника відділу економіки та розвитку інфраструктури райдержадміністрації Світлани Забори про стан виконання районних галузевих програм, строк дії яких закінчився у минулому році, досягнення запланованих результативних показників та ефективності їх фінансування.
Беручи до уваги рекомендації галузевої постійної комісії районної ради затверджено Програму фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства «Новосанжарська центральна районна лікарня»; Програму розвитку інформаційної сфери району на 2019-2020 роки; внесено зміни до районної Комплексної програми соціального захисту осіб з особливими потребами, ветеранів війни, учасників антитерористичної операції.
Згідно рішення про передачу Полтавській міській раді субвенції з районного бюджету буде виділено 10 тис. грн. на утримання об’єкта спільного користування – Полтавського міського клінічного пологового будинку, з метою забезпечення надання медичних послуг в міському клінічному пологовому будинку м. Полтави вагітним жінкам, породіллям та новонародженим дітям, що проживають на території району. Затверджено перелік об’єктів для фінансування із цільового фонду соціального розвитку.
За рішенням сесії з районного бюджету додатково виділено на заклади освіти – 2 млн. 454 тис. 300 грн. (в тому числі Новосанжарська ЗОШ – 1 млн. 652 тис. грн.); на центральну районну лікарню – 180 тис. грн.; на Центр ПМСД – 420 тис. грн.; на заклади культури – 246 тис. 700 грн.; на ЦССМ – 15 тис. 400 грн.; на управління соціального захисту населення – 40 тис. 700 грн.; на програму територіальної оборони – 43 тис. 300 грн.; на районний архів – 8 тис. 500 грн.; на програму соціального захисту населення (пільгове перевезення залізничним транспортом) – 5 тис. грн.
Взято до відома звіт голови місцевого осередку громадської організації ВФСТ «Колос» у районі Віктора Рибалка про роботу організації та використання коштів районного бюджету на її утримання за минулий рік; звіт завідувача комунальної установи «Об’єднаний трудовий архів селищної, сільських рад Новосанжарського району» Оксани Остаповець щодо фінансово-господарської діяльності установи, ефективності використання комунального майна та виконання умов контракту за минулий рік та інформацію директора районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ігоря Романця про проведену роботу за звітний період.
Беручи до уваги рекомендації галузевої постійної комісії районної ради погоджено Проект землеустрою щодо встановлення (зміни) меж смт Нові Санжари.
 Згідно рішень сесії взято до відома інформацію про стан реалізації заходів Програми правової освіти населення району; стану реалізації заходів Програми зайнятості населення та реалізації заходів Програми розвитку цивільного захисту району.
Ліквідовано Судівську сільську бібліотеку-філію та виключено її з базової мережі закладів культури районного рівня; внесено зміни до Статуту Комунального некомерційного підприємства «Новосанжарська центральна районна лікарня» та надано дозвіл вище вказаній юридичній особі на списання основних засобів.
Передано із спільної власності територіальних громад сіл, селища  району у комунальну власність Нехворощанської сільської ради нежитлових будівель та майна; затверджено План діяльності з підготовки проектів регуляторних актів районної ради на поточний рік; внесено зміни до Положення про конкурс на посаду фахівців комунального закладу «Інклюзивно-ресурсний центр»; внесено зміни до Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансових планів комунальних підприємств районної ради.
Затверджено акти приймання-передачі двох легкових автомобілів «Renault NEW Duster» 2018 року виробництва. Дані авто будуть передані до Малоперещепинської та майбутньої Галущеногреблянської амбулаторій, з метою обслуговування місцевого населення.
У різному представник Нехворощанської громади Ніна Морщавко звернулася із зверненням, в якому висловила стурбованість жителів громади стосовно закриття терапевтичного відділення районної лікарні в Нехворощі.