Відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради

Опубліковано: 19.04.2019 08:43

17 квітня відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради з питань бюджету, підприємництва та управління майном і з питань освіти, культури, охорони здоров'я, соціального захисту населення, молодіжної політики, спорту, туризму, сім’ї та дитинства. У засіданні, яке вела голова бюджетної комісії Галина Курило, взяли участь голова районної ради Геннадій Супрун, голова райдержадміністрації Сергій Бульбаха, перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Постольник, заступник голови райдержадміністрації Рита Верба, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.
У ході засідання було розглянуто 22 питання, що заплановані для внесення на розгляд тридцять третьої чергової сесії районної ради.
Проектом рішення пропонується затвердити звіт голови райдержадміністрації Сергія Бульбахи про виконання Програми економічного і соціального розвитку району на 2018 рік, районного бюджету та здійснення райдержадміністрацією делегованих їй районною радою повноважень.
Також було підтримано проекти рішень щодо затвердження районної Програми фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства «Новосанжарська центральна районна лікарня»; затвердження Програми розвитку інформаційної сфери району; передачі Полтавській міській раді субвенції з районного бюджету на утримання об’єкта спільного користування - Полтавського міського клінічного пологового будинку; внесення змін до районної Комплексної програми соціального захисту осіб з особливими потребами, ветеранів війни, учасників антитерористичної операції.
Депутати розглянули та підтримали питання внесення змін до районного бюджету на поточний рік.
Рекомендовано взяти до відома звіт начальника відділу економіки та розвитку інфраструктури райдержадміністрації Світлани Забори про стан виконання районних галузевих програм, строк дії яких закінчився в 2018 році, досягнення запланованих результативних показників та ефективності їх фінансування; інформацію про роботу районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді і Служби у справах дітей районної державної адміністрації по поліпшенню соціального захисту дітей, запобігання дитячій бездоглядності на території району та стан реалізації районних програм з питань захисту прав дітей; звіт голови місцевого осередку громадської організації ВФСТ «Колос» у районі про роботу організації та використання коштів районного бюджету на її утримання за минулий рік; інформацію про стан реалізації заходів Програми зайнятості населення району; звіт завідувача комунальної установи «Об’єднаний трудовий архів селищної, сільських рад Новосанжарського району» Оксани Остаповець щодо фінансово-господарської діяльності установи, ефективності використання комунального майна та виконання умов контракту за минулий рік.
Комісія проаналізувала та підтримала проекти рішень про ліквідацію Судівської сільської бібліотеки-філії та виключення її з базової мережі закладів культури районного рівня; внесення змін до Статуту Комунального некомерційного підприємства «Новосанжарська центральна районна лікарня» та надання дозволу вище вказаній юридичній особі на списання основних засобів; передачі із спільної власності територіальних громад сіл, селища району у комунальну власність Нехворощанської сільської ради нежитлових будівель та майна; затвердження Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів районної ради на 2019 рік.
Підтримано питання про внесення змін до Положення про конкурс на посаду фахівців комунального закладу «Інклюзивно-ресурсний центр»; внесення змін до Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансових планів комунальних підприємств районної ради; затвердження актів приймання-передачі легкових автомобілів у спільну власність територіальних громад сіл, селища району.
На завершення засідання було розглянуто та підтримано комісійне питання щодо  фінансування закладів соціально-культурної сфери, що знаходяться на території Новосанжарської селищної об’єднаної територіальної громади, та приведення діючої мережі комунальних закладів у відповідність до наявного фінансового забезпечення.