Відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради

Опубліковано: 16.04.2019 17:21
         16 квітня відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради з питань регламенту, депутатської діяльності і етики, законності і правопорядку та інформаційної сфери і з питань аграрної політики, земельних відносин, екології, будівництва, інвестицій, транспорту та зв’язку. У засіданні, яке вів голова регламентної комісії Михайло Васюта, взяли участь голова районної ради Геннадій Супрун, перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Постольник, заступник голови райдержадміністрації Рита Верба, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.
У ході засідання було розглянуто 11 питань, що заплановані для внесення на розгляд тридцять третьої чергової сесії районної ради. Серед них питання затвердження Програми розвитку інформаційної сфери; затвердження переліку об’єктів для фінансування із цільового фонду соціального розвитку.
Передбачається внесення  змін до районного бюджету на поточний рік.
Проектом рішення пропонується передати Полтавській міській раді субвенцію з районного бюджету на утримання об’єкта спільного користування - Полтавського міського клінічного пологового будинку, з метою забезпечення надання медичних послуг в міському клінічному пологовому будинку м. Полтави вагітним жінкам, породіллям та новонародженим дітям, що проживають на території Новосанжарського району.
Рекомендовано взяти до відома звіт начальника відділу економіки та розвитку інфраструктури райдержадміністрації Світлани Забори про стан виконання районних галузевих програм, строк дії яких закінчився у минулому році, досягнення запланованих результативних показників та ефективності їх фінансування; інформацію щодо стану реалізації заходів Програми правової освіти населення  району та стану реалізації заходів Програми розвитку цивільного захисту району на 2016-2020 роки.
Проектами рішень пропонується погодити Проект землеустрою щодо встановлення (зміни) меж смт Нові Санжари; передати із спільної власності територіальних громад сіл, селища району у комунальну власність Нехворощанської сільської ради нежитлових будівель та майна; затвердити План діяльності з підготовки проектів регуляторних актів районної ради на 2019 рік.