«ЕКОЛОГІЧНІ ІНІЦІАТИВИ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ»

Опубліковано: 12.04.2019 15:39

Формування свідомого ставлення до збереження довкілля та виховання молодого покоління на засадах дбайливого ставлення до навколишнього середовища є запорукою екологічно чистого майбутнього для кожного громадянина. Саме про це говорили 12 квітня у залі засідань районної ради в рамках семінару з питань умов участі та підготовки проектів на конкурс екологічних громадських ініціатив Полтавської області. Участь у семінарі взяли голова районної ради Геннадій Супрун, сільські голови, керівники управлінь, працівники районної ради та райдержадміністрації.
У ході заходу головний спеціаліст інвестиційної діяльності та проектного менеджменту виконавчого апарату Полтавської обласної ради Наталія Шийка та голова ГО «Нова Полтава» Юлія Городчаніна ознайомили присутніх з порядком, умовами участі та підготовкою проектів у конкурсі екологічних ініціатив.
Зокрема, йшлося про етапи проведення Конкурсу, складові проектів, умови їх реєстрації та фінансування, відбір проектів-переможців, тощо. Доповідачі акцентували увагу присутніх на пріоритетних напрямках майбутніх проектів, а саме: облаштування зелених зон, екологічна просвіта, енергозбереження, поводження з твердими побутовими відходами.
Також говорили про основні кроки подачі проектів. Зазначено, що автором екологічної ініціативи може стати мешканець Полтавської області віком від 14 років, який формує  ідею проекту та заручиться підтримкою місцевої ради. Він також має заповнити аплікаційну форму та подати проект з 15 квітня до 15 травня в к. 427 обласної ради. До 31 травня екологічні ініціативи розгляне конкурсна комісія та визначить переможців. Після чого проекти - переможці можуть бути реалізовані на умовах співфінансування за  рахунок коштів обласного та місцевого бюджетів.
З більш детальною інформацією про умови конкурсу можна ознайомитися на сайті: http://eco.oblrada-pl.gov.ua

Відео: