Новосанжарським відділом Кобеляцької місцевої прокуратури оголошено про підозру особі, яка своїми умисними діями заподіяла смерть іншій особі

Опубліковано: 10.04.2019 11:14

Установлено, що 25 березня 2019 року близько 22-00 год. у с. Вільний Степ Новосанжарського району Полтавської області між 56-річним чоловіком та присутнім 50-річним співмешканцем доньки під час спільного розпиття спиртних напоїв у будинку виникла сварка, яка переросла в бійку. Під час бійки у підозрюваного виник умисел на позбавлення життя іншої людини, а саме потерпілого.
Реалізуючи свій злочинний умисел на протиправне позбавлення життя іншої людини підозрюваний взяв наявний у кімнаті будинку ніж та підійшов до потерпілого і умисно наніс кілька ударів ножем, тобто знаряддям, яке без великих зусиль могло заподіяти небезпечні і значні ушкодження, в життєво важливі органи – в область грудної клітини справа та по центру, чим заподіяв тілесні ушкодження. Після чого самостійно припинив нанесення тілесних ушкоджень.
В послідуючому від отриманих тілесних ушкоджень потерпілий помер 26.03.2019 року в автомобілі швидкої допомоги.
Тобто, своїми умисними діями, які виразились в умисному протиправному заподіянні смерті іншої людини – особа підозрюється у вчиненні кримінального правопорушення (злочину) передбаченого ч.1 ст. 115 КК України.
26.03.2019 року процесуальним прокурором було оголошено про підозру особі.
27.03.2019 року до Новосанжарського районного суду було направлено клопотання про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.
Слідчим суддею Новосанжарського районного суду 28.03.2019 року обрано запобіжний захід – тримання під вартою відносно підозрюваного терміном 60 діб.
Досудове розслідування триває. Особі підозрюваного загрожує покарання у виді позбавлення волі від 7 до 15 років.

Прокурор відділу                                                                          М. Вініченко