Про скликання тридцять третьої сесії Новосанжарської районної ради сьомого скликання

Опубліковано: 05.04.2019 14:23

І. Скликати пленарне засідання тридцять третьої сесії районної ради сьомого скликання 18 квітня 2019 року о 10-й годині в приміщенні адміністративного будинку районної ради (смт Нові Санжари, вул. Центральна, 23).

II. На розгляд сесії внести питання:

1. Звіт голови райдержадміністрації про виконання Програми економічного і соціального розвитку Новосанжарського району на 2018 рік, районного бюджету та здійснення райдержадміністрацією делегованих їй районною радою повноважень.
2. Про затвердження Програми фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства «Новосанжарська центральна районна лікарня Новосанжарської районної ради Полтавської області» на 2019-2020 роки.
3. Про затвердження Програми розвитку інформаційної сфери Новосанжарського району на 2019-2020 роки.
4. Про передачу коштів районного бюджету у вигляді субвенції до бюджету Полтавської міської ради у 2019 році на утримання об’єкта спільного користування - Полтавського міського клінічного пологового будинку.
5. Про внесення змін до рішення Новосанжарської районної ради від 21 грудня 2018 року «Про районний бюджет на 2019 рік».
6. Звіт начальника відділу економіки та розвитку інфраструктури райдержадміністрації про стан виконання районних галузевих програм, строк дії яких закінчився в 2018 році, досягнення запланованих результативних показників та ефективності їх фінансування.
7. Про роботу Новосанжарського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді і Служби у справах дітей районної державної адміністрації по поліпшенню соціального захисту дітей, запобігання дитячій бездоглядності на території району та стан реалізації районних програм з питань захисту прав дітей.
8. Звіт голови місцевого осередку громадської організації ВФСТ «Колос» в Новосанжарському районі про роботу організації та використання коштів районного бюджету на її утримання за 2018 рік.
9. Про стан реалізації заходів Програми правової освіти населення Новосанжарського району на 2016-2020 роки.
10. Про стан реалізації заходів Програми зайнятості населення Новосанжарського району на 2018-2020 роки.
11. Про стан реалізації заходів Програми розвитку цивільного захисту Новосанжарського району на 2016-2020 роки.
12. Звіт завідувача комунальної установи «Об’єднаний трудовий архів селищної, сільських рад Новосанжарського району» Остаповець О.М. щодо фінансово-господарської діяльності установи, ефективності використання комунального майна та виконання умов контракту за 2018 рік.
13. Про ліквідацію Судівської сільської бібліотеки-філії та виключення її з базової мережі закладів культури районного рівня Новосанжарського району.
14. Про внесення змін до Статуту Комунального некомерційного підприємства «Новосанжарська центральна районна лікарня Новосанжарської районної ради Полтавської області» та затвердження його в новій редакції.
15. Про надання дозволу Комунальному некомерційному підприємству «Новосанжарська центральна районна лікарня Новосанжарського району Полтавської області» на списання основних засобів.
16. Про передачу із спільної власності територіальних громад сіл, селища Новосанжарського району Полтавської області у комунальну власність Нехворощанської сільської ради нежитлових будівель та майна.
17. Про затвердження Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Новосанжарської районної ради на 2019 рік.
18. Про внесення змін до Положення про конкурс на посаду фахівців комунального закладу «Інклюзивно-ресурсний центр» Новосанжарської районної ради Полтавської області та затвердження його в новій редакції.
19. Про внесення змін до Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансових планів комунальних підприємств Новосанжарської районної ради.
20. Про затвердження актів приймання-передачі легкових автомобілів у спільну власність територіальних громад сіл, селища Новосанжарського району.
21. Про затвердження розпоряджень голови районної ради.
22. Різне.
III. На сесію запросити: голову та заступників голови райдержадміністрації, депутата обласної ради Красюка В.Ф., селищного, сільських голів, керівників управлінь, відділів райдержадміністрації, керівників підприємств, установ, організацій, які мають відношення до питань, що розглядаються на сесії, представників засобів масової інформації.