Офіційний сайт Новосанжарської районної ради  |   39300, смт. Нові Санжари, вул. Центральна, 23   |   тел. 3-25-30, тел/факс 3-14-09
E-mail:
Прийом громадян    |    "Світлиця"    |    Новини    |    Фотогалереї    |    Контакти


Ми в соціальних мережах:


Привітання голови районної ради з нагоди Міжнародного жіночого дня 8 Березня

Опубліковано: 07.03.2019 16:49
 
Дорогі жінки!
 
Щиро вітаю Вас із першим весняним святом - Міжнародним жіночим днем! Це свято відзначається своєю особливою чарівністю та неповторністю, є символом сердечності, доброти, кохання й радості.
В усі часи Ви, наші дорогі жінки, були і залишаються символом щастя й злагоди в сім’ї та суспільстві. Краса, турбота й любов, надія та кохання – усім найціннішим у житті ми зобов’язані нашим жінкам. Неможливо уявити собі й дня без чарівних посмішок, дбайливих рук і небайдужих жіночих сердець. Ваші дзвінкі голоси та лагідні очі змінюють буття на краще, наповнюють життя новим змістом. Ми вдячні вам за красу і ніжність, доброту і щиросердечну чуйність, затишні вечори в колі родини.
Бажаю Вам міцного здоров’я і довголіття, щастя і достатку, Божого благословення,  добра та злагоди! Нехай кожен Ваш день буде сонячним і радісним, нехай довкола Вас панують любов і гармонія. Будьте завжди усміхнені, сповнені надій та оптимізму, а у Ваших оселях хай завжди лунає дитячий сміх, панує злагода і мир.

З повагою,
голова районної ради                                                                        Генадій СУПРУНАвтор: Адміністратор
© 2011-2019
Офіційний веб-сайт Новосанжарської районної ради
Телефон: +38(05344) 3-25-30, Телефон/факс: +38(05344) 3-14-09
Розробка і підтримка — Полтава-Інформ
При використанні матеріалів сайту активне гіперпосилання на автора є обов’язкове