У районному центрі культури та дозвілля відбулися урочистості та концерт з нагоди святкування Міжнародного жіночого Дня 8 березня

Опубліковано: 07.03.2019 16:21

7 березня в районному центрі культури та дозвілля відбулися урочистості та концерт з нагоди святкування Міжнародного жіночого Дня 8 березня. У заході взяли участь голова районної ради Геннадій Супрун та голова районної державної адміністрації Сергій Бульбаха.
У ході урочистого зібрання з нагоди Міжнародного жіночого дня8 Березня Почесними грамотами районної ради були нагороджені депутат районної ради Наталія Стрижак; Кунцівський сільський голова Людмила Мокляк; соціальний робітник відділення соціальної допомоги вдома районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Тетяна  Лапа; фахівець Новосанжарської дільниці Кобеляцького району газопостачання ПАТ «Полтавагаз» Надія Шапранова; провідний фахівець – керівник групи Новосанжарської філії ПАТ «Полтаваобленерго»Мар’яна Бондаренко; багатодітна мама, жителька с. Лелюхівка Оксана Кащенко; методист І категорії централізованої бібліотечної системи Лариса Бесараб та ветеран педагогічної праці, учасник Другої світової війни Марія Зубашич.
Грамотами районної ради за сумлінну працю, значні досягнення у професійній діяльності, активну життєву позицію та з нагоди Міжнародного жіночого дня 8 Березня було нагороджено бухгалтера медичного центру «Нові Санжари» Національної гвардії України Валентину Моцак та завідувача фельдшерсько-акушерським пунктом с. Зачепилівка Комунального некомерційного підприємства «Новосанжарський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Лідію Курило.
Свято супроводжувалось виступами самодіяльних артистів Новосанжарщини, під час якого усі присутні мали можливість насолоджуватись пісенними, музичними та хореографічними композиціями наших талановитих земляків.