Відзначення 100-річчя з дня заснування перших органів державної реєстрації актів цивільного стану

Опубліковано: 06.03.2019 17:38

6 лютого у Нових Санжарах відзначили сторіччя заснування системи державної реєстрації актів цивільного стану. Урочистості з цієї нагоди відбулись у районному відділі державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Полтавській області.
Працівників системи державної реєстрації актів цивільного стану зі святом привітали голова районної ради Геннадій Супрун та голова райдержадміністрації Сергій Бульбаха.
На урочистості з цієї нагоди до зали запросили тих, хто був причетним до цієї шляхетної справи. Хтось із них працював ще в «рагсах», «загсах», сільських радах, хтось нині трудиться в РВ ДРАЦС або виконує ці обов’язки в уже створених об’єднаних громадах. Але якими б не були поєднання літер в абревіатурах чи підпорядкування, головним завданням цих людей було і залишається забезпечення повної і своєчасної державної реєстрації актів цивільного стану: народження дитини, створення нової родини, зміни імені та багато іншого.
         У ході заходу за високу професійну компетентність, старанність і наполегливість у роботі, зразкове виконання посадових обов’язків та з нагоди 100-річчя від Дня заснування органів державної реєстрації актів цивільного стану Почесними грамотами районної ради відзначено начальника районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Тетяну Пудло; секретарів Супротивнобалківської, Попівської, Великокобелячківської, Лелюхівської сільських рад Людмилу Гарагонич, Катерину Гордецьку, Наталію Рябеньку і Любов Федорову; виконувача обов’язків Драбинівського сільського голови Ларису Охріменко та секретаря виконкому Нехворощанської сільської ради Світлану Бугорську.