Офіційний сайт Новосанжарської районної ради  |   39300, смт. Нові Санжари, вул. Центральна, 23   |   тел. 3-25-30, тел/факс 3-14-09
E-mail:
Прийом громадян    |    "Світлиця"    |    Новини    |    Фотогалереї    |    Контакти


Ми в соціальних мережах:


Відзначення 100-річчя з дня заснування перших органів державної реєстрації актів цивільного стану

Опубліковано: 06.03.2019 17:38
 
6 лютого у Нових Санжарах відзначили сторіччя заснування системи державної реєстрації актів цивільного стану. Урочистості з цієї нагоди відбулись у районному відділі державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Полтавській області.
Працівників системи державної реєстрації актів цивільного стану зі святом привітали голова районної ради Геннадій Супрун та голова райдержадміністрації Сергій Бульбаха.
На урочистості з цієї нагоди до зали запросили тих, хто був причетним до цієї шляхетної справи. Хтось із них працював ще в «рагсах», «загсах», сільських радах, хтось нині трудиться в РВ ДРАЦС або виконує ці обов’язки в уже створених об’єднаних громадах. Але якими б не були поєднання літер в абревіатурах чи підпорядкування, головним завданням цих людей було і залишається забезпечення повної і своєчасної державної реєстрації актів цивільного стану: народження дитини, створення нової родини, зміни імені та багато іншого.
         У ході заходу за високу професійну компетентність, старанність і наполегливість у роботі, зразкове виконання посадових обов’язків та з нагоди 100-річчя від Дня заснування органів державної реєстрації актів цивільного стану Почесними грамотами районної ради відзначено начальника районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Тетяну Пудло; секретарів Супротивнобалківської, Попівської, Великокобелячківської, Лелюхівської сільських рад Людмилу Гарагонич, Катерину Гордецьку, Наталію Рябеньку і Любов Федорову; виконувача обов’язків Драбинівського сільського голови Ларису Охріменко та секретаря виконкому Нехворощанської сільської ради Світлану Бугорську.
Фотогалерея:
Автор: Адміністратор
© 2011-2019
Офіційний веб-сайт Новосанжарської районної ради
Телефон: +38(05344) 3-25-30, Телефон/факс: +38(05344) 3-14-09
Розробка і підтримка — Полтава-Інформ
При використанні матеріалів сайту активне гіперпосилання на автора є обов’язкове