Заходи по вшануванню пам’яті Героїв Небесної Сотні

Опубліковано: 21.02.2019 16:59

На шляху до Незалежності український народ завжди приносив у жертву своїх найкращих синів і дочок. У цьому довгому списку є і Герої Небесної Сотні. Саме вони зуміли рішуче стати до боротьби із злом, заплативши за перемогу надвисоку ціну – власне життя.
Із метою увічнення громадянської і національної відваги, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, 20 лютого у Нових Санжарах пройшли заходи по вшануванню пам’яті Героїв Небесної Сотні.
У заході взяли участь голова районної ради Геннадій Супрун, голова райдержадміністрації Сергій Бульбаха, колективи підприємств, установ, організацій, шкільна молодь та жителі району.
Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять тих, хто віддав своє життя за перемогу добра над злом, правди над несправедливістю, за людську гідність і щасливе майбутнє нашої України.
По завершенню мітингу учасники заходу взяли участь у поминальному богослужінні із вшанування пам’яті загиблих учасників Революції Гідності та поклали квіти до меморіального знаку Героїв Небесної Сотні.