Офіційний сайт Новосанжарської районної ради  |   39300, смт. Нові Санжари, вул. Центральна, 23   |   тел. 3-25-30, тел/факс 3-14-09
E-mail:
Прийом громадян    |    Вакансії    |    Новини    |    Фотогалереї    |    Контакти


Ми в соціальних мережах:


Відбулося пленарне засідання тридцять першої чергової сесії районної ради

Опубліковано: 21.02.2019 16:45
19 лютого відбулося пленарне засідання тридцять першої чергової сесії районної ради. На сесії були присутні голова райдержадміністрації Сергій Бульбаха, перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Постольник, заступник голови райдержадміністрації Рита Верба, сільські голови, керівники управлінь, відділів райдержадміністрації, керівники підприємств, установ, організацій та представники засобів масової інформації.
На початку засідання сесії присутні вшанували світлу пам'ять Героїв Небесної Сотні, які загинули під час Революції Гідності, хвилиною мовчання.
За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток освітньої галузі району, активну депутатську діяльність та з нагоди ювілею від Дня народження Геннадій Супрун нагородив депутата райради, вчителя опорного закладу «Новосанжарська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Олену Шкільну відзнакою голови районної ради «Іменний годинник». За традицією, що склалася слова вітань та найкращих побажань були адресовані депутатам районної ради Миколі Кольвашенку та Олександру Хвіткевичу, які відсвяткували свої Дні народження в міжсесійний період.
Цього дня на пленарному засідання районної ради голова районної ради Геннадій Супрун прозвітував про свою діяльність за 2018 рік.
Відповідно до рішень сесії взято до відома звіт постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, охорони здоров'я, соціального захисту населення, молодіжної політики, спорту, туризму, сім’ї та дитинства; звіт постійної комісії районної ради з питань аграрної політики, земельних відносин, екології, будівництва, інвестицій, транспорту та зв’язку; звіт постійної комісії районної ради з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, законності і правопорядку та інформаційної сфери про проведену роботу за звітний період; затверджено районну Програму «Молодь Новосанжарщини» на 2019-2021 роки.
За рішенням сесії з районного бюджету додатково виділено на заклади освіти – 4 млн. 400 тис. грн.; на районну центральну лікарню - 200 тис. грн.; на Центр ПМСД – 180 тис. грн.; на заклади культури 1 млн. 668 тис. грн.; на територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) 563 тис. грн.; на програму оздоровлення та відпочинку дітей – 465 тис. 700 грн.; на оздоровлення та відпочинок учасників АТО та членів їх сімей – 22 тис. грн.; на виконання програми соціального захисту населення – 50 тис. грн.; на фінансову підтримку ветеранської організації – 11,2 тис. грн.; на програму «Молодь Новосанжарщини» – 30,0 тис. грн.; на надання депутатами районної ради допомоги малозахищеним громадянам – 34 тис. грн.; на співфінансування проекту - переможця обласного конкурсу «Відродження історичної та духовної спадщини «Новосанжарщини» – 100,0 тис. грн.
 Згідно рішень сесії затверджено звіт про виконання головного кошторису  за 2018 рік та інформацію щодо використання видатків, проведених відповідно до розпоряджень голови райдержадміністрації, за вище вказаний період за рахунок  коштів резервного фонду.
Беручи до уваги рекомендації галузевої постійної комісії районної ради затверджено Проекти землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно-територіального утворення села Супротивна Балка, Пасічне, Кальницьке на території Супротивнобалківської сільської ради.
Взято до відома інформацію начальника відділу освіти Олександра Кульчинського щодо стану виконання у минулому році Програми подальшого розвитку та удосконалення організації харчування у закладах освіти району на 2017-2021 роки та досягнення запланованих результативних показників Програми; звіт директора Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Оксани Черненко про діяльність установи, ефективність використання комунального майна, виконання статутних повноважень та умов контракту за минулий рік.
Згідно рішень сесії затверджено Порядок передачі бюджетних установ та їх майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селища Новосанжарського району, у комунальну власність об’єднаних територіальних громад; прийнято у спільну власність територіальних громад сіл, селища району два легкових автомобілі «Renault NEW Duster» для медичних працівників комунальних закладів охорони здоров’я, що працюють у сільській місцевості; затверджено структуру та штатну чисельність посад централізованої бібліотечної системи; структуру та штатну чисельність посад Комунального підприємства «Центр культури і дозвілля» та внесено зміни до Статуту вище вказаної юридичної особи.
Передано із спільної власності територіальних громад сіл, селища району у власність Новосанжарської об’єднаної територіальної громади Новосанжарську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів та Зачепилівську загальноосвітню школу І-ІІ ступенів імені Бориса Олійника.
Прийнято рішення про призначення Олега Яковенка на посаду головного лікаря Комунального некомерційного підприємства «Новосанжарський Центр первинної медико-санітарної допомоги Новосанжарської районної ради Полтавської області» строком на три роки, як такого, що пройшов конкурсний добір. 
Фотогалерея:
Автор: Адміністратор
© 2011-2019
Офіційний веб-сайт Новосанжарської районної ради
Телефон: +38(05344) 3-25-30, Телефон/факс: +38(05344) 3-14-09
Розробка і підтримка — Полтава-Інформ
При використанні матеріалів сайту активне гіперпосилання на автора є обов’язкове