Засідання постійних комісій районної ради

Опубліковано: 21.02.2019 15:17

18 лютого відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради з питань бюджету, підприємництва та управління майном і з питань освіти, культури, охорони здоров'я, соціального захисту населення, молодіжної політики, спорту, туризму, сім’ї та дитинства. У засіданні, яке вела голова бюджетної комісії Галина Курило, взяли участь голова районної ради Геннадій Супрун, голова райдержадміністрації Сергій Бульбаха, перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Постольник, заступник голови райдержадміністрації Рита Верба, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.
Депутати розглянули та підтримали питання внесення змін до районного бюджету на минулий та поточний рік.
Також було підтримано проекти рішень щодо затвердження районної Програми «Молодь Новосанжарщини» на 2019-2021 роки; затвердження звіту про виконання районного бюджету за 2018 рік та інформації щодо використання видатків, проведених відповідно до розпоряджень голови райдержадміністрації, за вище вказаний період за рахунок коштів резервного фонду.
Рекомендовано взяти до відома звіт голови постійної комісії районної ради з питань з питань освіти, культури, охорони здоров'я, соціального захисту населення, молодіжної політики, спорту, туризму, сім’ї та дитинства Марії краснюк про проведену роботу за звітний період; звіт директора Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Новосанжарської районної ради Полтавської області Оксани Черненко про діяльність установи, ефективність використання комунального майна, виконання статутних повноважень та умов контракту за минулий рік.
Комісія проаналізувала та підтримала проекти рішень про стан виконання в 2018 році заходів Програми подальшого розвитку та удосконалення організації харчування у закладах освіти району на 2017-2021 роки та досягнення запланованих результативних показників Програми; Порядок передачі бюджетних установ та їх майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селища району, у комунальну власність об’єднаних територіальних громад; прийняття у спільну власність територіальних громад сіл, селища району службового автотранспорту медичних працівників комунальних закладів охорони здоров’я, що працюють у сільській місцевості.
На завершення засідання було розглянуто та підтримано комісійне питання щодо стану виконання Програми відзначення державних та професійних свят, ювілейних дат, заохочення за заслуги перед Новосанжарським районом, здійснення інших заходів на 2017-2020 роки.