Відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради

Опубліковано: 21.02.2019 15:12

15 лютого відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради з питань регламенту, депутатської діяльності і етики, законності і правопорядку та інформаційної сфери і з питань аграрної політики, земельних відносин, екології, будівництва, інвестицій, транспорту та зв’язку. У засіданні, яке вів голова аграрної комісії Михайло Васюта, взяли участь голова районної державної адміністрації Сергій Бульбаха, заступник голови райдержадміністрації Рита Верба, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.
У ході засідання було розглянуто 11 питань, що заплановані для внесення на розгляд тридцять першої чергової сесії районної ради.
Проектами рішень пропонується затвердити звіт про виконання районного бюджету за 2018 рік та інформацію щодо використання видатків, проведених відповідно до розпоряджень голови райдержадміністрації, за вище вказаний період за рахунок коштів резервного фонду.
Передбачається внесення  змін до районного бюджету на минулий та поточний рік.
Рекомендовано взяти до відома звіт голови постійної комісії районної ради з питань аграрної політики, земельних відносин, екології, будівництва, інвестицій, транспорту та зв’язку; звіт голови постійної комісії районної ради з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, законності і правопорядку та інформаційної сфери про проведену роботу за звітний період.
У зв'язку із внесенням змін до Закону України «Про оцінку земель» з порядку денного виключено 7 та 8 питання (затвердження технічних документації з нормативних грошових оцінок земельних ділянок для іншого сільськогосподарського призначення, що знаходяться за межами населених пунктів на території Драбинівської сільської). Оскільки земельні ділянки знаходяться на території об’єднаних територіальних громад то рішення з цього приводу приймають на сесіях сільських рад ОТГ.
Наступні три питання стосувалися затвердження Проектів землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно-територіального утворення с. Супротивна Балка, с. Кальницьке, с. Пасічне на території Супротивнобалківської сільської ради.