Звернення голови районної ради з нагоди Дня Героїв Небесної Сотні

Опубліковано: 20.02.2019 11:45

Шановні новосанжарці!
П'ять років тому найактивніші представники нашого народу виборювали для всіх нас право жити у вільній, європейській Україні.
Озброєні натхненням боротьби, незважаючи на нерівність сил, вони йшли під кулі снайперів та у славній боротьбі пішли у вічність Української історії під назвою – Революція Гідності.
…Небесна Сотня! У кожного з нас з’являються свої асоціації, коли ми чуємо ці слова. Кожен українець пишається тим, що такі люди народжуються на нашій землі – сміливі, свідомі, ті, які готові боротися за справедливість, ті, які у найважчих умовах, до останнього, виборюють благородну ціль. Герої Небесної Сотні – це ті люди, які створили основу для майбутньої України, ті, кому ми завдячуємо надією, ті, кого кожен повинен визнавати на рівні найвидатніших історичних постатей нашої держави.....
Слава Україні!
Героям Слава!
Слава Небесній Сотні!